Мій коханий виставив колишню дружину з дитиною з квартири. Зателефонував дільничному і виселив її, а квартиру вирішив продати. Я повністю погодилася з цим рішенням

ЦІКАВО

Я ніколи не думала, що розпочну стосунки з розлученим чоловіком. І тим більше  я ніколи не збиралася виховувати його дитину або приймати її у свою сім’ю. Але виявилося, що я познайомилася і закохалася саме в такого чоловіка.

З колишньою дружиною у нього були дуже холодні стосунки, час від часу бачив свого маленького сина. Вони жили в його квартирі, яку коханий придбав ще до шлюбу, жили на його гроші повністю, через те, що колишня перебувала в декретній відпустці. Він сам орендував окрему квартиру, оскільки його колишня дружина відмовилася жити з ним, а виганяти її з сином він не хотів.

Коли ми познайомилися, пізнали одне одного краще і почали жити разом, я почала поступово вдаватися в його ситуацію. З грошима теж було непросто, адже майже всю свою зарплату він віддав колишній дружині. Оплачував комунальні й всі додаткові витрати. І нам потрібно було платити за оренду, їжу, машину, тому зайвих грошей не залишалося.

Мене не влаштовувала ця ситуація і коханий вирішив поговорити зі своєю колишньою дружиною. Домовився, щоб дитину прийняли в дитячий садок, щоб вона пішла на роботу і сама оплачувала хоча б частину витрат. Але колишня звикла жити на його шиї й відразу ж влаштувала сварку, де й про мене було сказано багато невтішних слів. Чоловік довго намагався прийти до якоїсь згоди з нею, але в підсумку йому навіть довелося подати до суду, щоб налагодити спілкування з дитиною, оскільки вона перестала відповідати на його дзвінки й змінила замки в його квартирі.

Спочатку він жалів її, але після втручання у все її сім’ї, щоб він переписав квартиру на колишню і дитину, розлютився. Зателефонував дільничному і виставив її за двері, а квартиру вирішив продати. Я повністю погодилася з цим рішенням, тим більше, що його колишня дружина не залишилася б на вулиці. Її сім’я досить багата і відразу ж забрала її до себе.

Після цього на нас вилився потік ненависті від усіх її родичів. Згідно з рішенням суду сина він міг побачити тільки в присутності матері. А вона поводиться абсолютно неадекватно на цих зустрічах. Грубить, ображає його. Знайшла якогось чоловіка і спеціально приходить з ним, починає з ним любуватися прямо перед колишнім.

Я в це не втручаюся, але через такі зустрічі мій чоловік дуже нервує, злиться, засмучується. Я не знаю, на яку підлість і неприємність вона ще здатна і чи варто взагалі продовжувати наші стосунки.

Нещодавно коханий запропонував мені одружитися і переїхати в інше місто. Залишити все позаду і почати все спочатку. Він обіцяє, що зробить все, щоб я була щасливою. Хоча я й кохаю його, але у мене так багато сумнівів. Що далі? Виплата аліментів до 18 років, постійні дзвінки й зустрічі, адже він не перестане бачитися з сином, а якщо в майбутньому привозитиме його до нас на кілька днів? Все ж доводиться мати справу з його неадекватною колишньою дружиною і вічно терпіти її вихідки.

Чому не можна спокійно розійтися і жити далі кожен своїм життям? Навіщо так низько опускатися і пакостить? Можливо, вона все ще кохає його й не може відпустити.

Добавить комментарий