Навіть мамі поскаржився! І вона заявилася: – Донечко, у вашій родині головний – мій син, а не ти, за ним всі рішення, бо він чоловік, ви живете в його квартирі.  А те, що я заробляю більше, то нічого? Що саме за мої гроші ми відпочивати літаємо, в спортзали і в басейни ходимо? Я так і сказала свекрусі, наголосивши, що ми самі у всьому розберемося. А що? Сама розлучена, а мене вчить

ІНШЕ…

Ми з чоловіком Максимом за характером обоє лідери і на цьому грунті між нами часто виникають суперечки, іноді не розмовляємо по кілька днів, чекаємо, хто поступиться першим.

Я не можу довго сердитися, але розумію, що якщо я поступлюся хоч раз чоловікові, то далі все так і буде, весь час прийдеться поступатися саме мені.

Ми кохаємо одне одного, у нас на багато речей погляди збігаються, але чоловік хоче все сам вирішувати, вважає, що тільки так правильно, як він сказав. Навіть мамі поскаржився!

І вона заявилася:

– Донечко, у вашій родині головний – мій син, а не ти, за ним всі рішення, бо він чоловік, ви живете в його квартирі.

А те, що я заробляю більше, то нічого? Що саме за мої гроші ми відпочивати літаємо, в спортзали і в басейни ходимо?

Я так і сказала свекрусі, наголосивши, що ми самі у всьому розберемося. А що? Сама розлучена, а мене вчить.

Ми з Максимом знайомі три роки, я і раніше помічала за ним таку поведінку, ніби тільки він у всьму правий.

Але тоді ми ще не були сім’єю і він все робив, щоб мені було з ним добре, а тепер вирішив, що він глава сім’ї і я повинна в усьому його слухатися!

Найприкріше, що його підтримує навіть моя мама, каже, що я не права, що дружина повинна поступатися чоловікові, щоб у родині був спокій. Вона прожила сама, тато пішов з родини, коли мені було 10 років, тому вона і хоче, щоб я повторила її долю.

Після чергової суперечки з Максом, яка почалася через дрібницю, чоловік сказав, що він більше не може так жити і спілкуватися, запропонував пожити якийсь час окремо, щоб переосмислити свою поведінку і зрозуміти, чи можемо ми бути разом, вирішити проблему, поки немає дітей. Для мене це так несподівано!

Навіщо перевіряти відносини, якщо ми обоє знаємо, що любимо: він – мене, а я – його?

Я впевнена, що у нього нікого немає, крім мене, просто він хоче показати, що буде так, як він сказав. Але я переживаю, що окреме проживання зруйнує нашу сім’ю, тільки додасть образ і проблем.

Я не знаю, що йому відповісти. Якщо погоджуся, можу його втратити як чоловіка, якщо не погоджуся, доведеться весь час поступатися і визнати його зверхність. Допоможіть порадою, може у когось була така ситуація на початку сімейного життя? Ще  й мами ці масла у вогонь підливають…

Автор: Марія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий