Названо 5 найпоширеніших ознак коронавірусу, які можливі після повної вакцинації

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З огляду на певний ризик зараження коронавірусом після вакцинації навіть двома компонентами, фахівці радять звертати увагу на ряд симптомів.

Вакцинація на сьогодні є єдиним по-справжньому ефективним способом боротися з коронавірусною інфекцією, про це в тому числі свідчить досвід Великобританії. Рівень заражень коронавірусом в королівстві досить високий, однак кількість госпіталізацій і смертей, завдяки прищеплювальній компанії, істотно знижується.

У той же час повністю виключати ймовірність зараження ковідом навіть після повної вакцинації.

Лікарі пояснюють, що реакція людини на вакцину залежить від ряду факторів: в їх числі вік, стать, прийом ліків, особливості харчування, загально стан здоров’я, рівень стресу. Це означає, що у деяких людей не буде достатньо сильної імунної відповіді на вакцину, і вони все можуть бути схильні до захворювання COVID-19 при контакті з вірусом, хоча його реальні шанси невеликі.

«Ви повинні знати, що ви все ще можете заразитися коронавірусів після двох вакцин, і з великою ймовірністю відчуєте себе при цьому« трохи застудженим», – пише видання Express, посилаючись на дослідження симптомів COVID ZOE.

Його розробники, які відстежують за допомогою додатка тисячі ознак ковіда, констатують, що наступні п’ять симптомів зараження їм є найбільш поширеними у повністю вакцинованих людей.

  • Головний біль.
  • Нежить.
  • Чхання.
  • Хворе горло.
  • Втрата нюху.

Задишка і лихоманка стали тепер більш рідкісними ознаками ковіда, також підкреслюють дослідники. Крім того, «більше не є головним показником наявності інфекції постійний кашель».

Вчені додатково відзначили, що люди, які були вакциновані, а потім дали позитивний результат на COVID-19, частіше повідомляли про своє чханні як про ознаку ковіда в порівнянні з нещепленими. Вони рекомендують проходити тестування на коронавірус при будь-якій підозрі на те, що трапилося зараження.

Джерело: medikforum.ru

Добавить комментарий