Небайдужі львів’яни поговорили з таксистом, який повіз у невідомому напрямку 11-річну дитину у Львові (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З таксистом, який повіз замість озвученої попередньо адреси дитину у невідомом напрямку зустрілися небайдужі львів’яни. Чоловіки вимагали пояснень у водія сервісу таксі Bolt, як так сталося, що 11-річну дитину він повіз не за маршрутом, який вказали її батьки.

У розмові виявилося, що це не поодинокий випадок. Рік тому  подібний випадок уже трапився.

Жінка відправила дитину забрати посилку з відділення пошти на вулиці Низинній. Проте донька написала, що водій везе її абсолютно не туди.

“Сьогодні приїхали до хати, згадали, що забули забрати посилки з Нової пошти.Прошу старшу доньку це зробити,викликаю таксі Bolt, вказую адресу Широка-Низинна-Широка. Пише донька в вайбер, мама ми щось не туди їдемо.Фото скидає,вони стоять на Левандівському мості.” – розповідає жінка.

На прохання матері передати трубку водієві, він відмовився розмовляти.

“Дзвоню, кажу дай трубку водієві, вона каже мама хоче з вами поговорити!!!Він мовчить і відвертається. Сказала їй вийти з машини. Вона вибігла на мості. Після сказала що той водій ігнорував навігатор,який йому говорив ,повернутись назад і оминув повороти.” – додала вона.

Коли жінка забрала дитину, набрала номер водія  і запитала чому їхав не вірним напрямком, чому відмовився із нею спілкуватись, той відповів:

“А вона коли сіла в машину то сказала на Наукову.”

Жінка стверджує, що це нісенітниця, адже маршрут вказаний у навігаторі.

Зазначається, що відповідна заява була зареєстрована у поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий