Нерозпаковану відеогру Super Mario продали на аукціоні за рекордні $1,5 млн

ІНШЕ…

Про це повідомляє аукціонний дім.

У Heritage Auctions зазначили, що стан копії відеогри «захоплює подих». Також там назвали Super Mario однією з найбільш продаваних відеоігор на Nintedo 64.

Водночас за два дні до продажу Super Mario аукціонний дім продав рідкісну версію фентезійної відеогри Legend of Zelda, яку створили під час обмеженого виробничого циклу наприкінці 1987 року. Вартість лота становила 870 тисяч доларів — тоді це була рекордна ціна для відеогри на аукціоні.

«Legend of Zelda знаменує початок однієї з найважливіших саг в іграх. Її історичне значення не можна применшити, це справжній колекційний предмет», — зазначив спеціаліст з відеоігор Heritage Валарі Маклекі.

Трьома місяцями раніше на аукціоні продали ще одну копію Super Mario. Вартість лота становила 660 тисяч доларів, що для квітня 2021 року було рекордною ціною для відеогри.

Гра Super Mario є одна з найбільш успішних відеоігор — з 1985 року продали 58 мільйонів її копій. Super Mario випустила у 1986 році японська компанія Nintendo. У ній розповідається про Грибне королівство, яким керує принцеса Тоудстул. Її викрадає Баузер, правитель злого племені Купа. Визволити принцесу мають двоє братів-італійців — сантехніки Маріо та Луїджі.

Формат Super Mario Bros. — двовимірний платформер, тобто рух двовимірним простором, всіяним платформами, де діє сила тяжіння. Під час ігрового процесу гравці повинні долати ворогів (для цього потрібно стрибати на них), збирати монети і бонуси до сили (паверапи).

Добавить комментарий