ОГП просить взяти під варту ексміністра Рудьковського. Той поїхав на лікування у Відень, а опинився у Монако ㅡ ЗМІ

ІНШЕ…

Про це з посиланням на пресслужбу ОГП пишуть «Укрінформ» та «Інтерфакс-Україна».

Прокурори подали до суду клопотання про зміну запобіжного заходу Рудьковському з нічного домашнього арешту на тримання під вартою. Таке рішення ухвалили, через те, що ексміністр порушив умови дозволу прокурора на виїзд за кордон.

Так, Рудьковському дозволили поїхати виключно у Відень (Австрія) для отримання кваліфікованої медичної допомоги. Однак ЗМІ та член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко повідомляли, що ексміністра помітили у готелі в Монако.

Після цього в ОГП обіцяли перевірити інформацію та у разі її підтвердження посилити запобіжний захід Рудьковському.

Що передувало?

На початку липня цього року Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання захисника Миколи Рудьковського та змінив ексміністру запобіжний захід із тримання під вартою на нічний домашній арешт через «численні хронічні захворювання» в ексміністра.

А 30 липня Рудьковський звернувся до процесуального керівника в кримінальному провадженні з клопотанням дозволити йому виїзд для обстеження і лікування у Відень з 5 по 21 серпня. 2 серпня йому Рудьковському надали відповідний дозвіл.

А що це за справа?

25 лютого Служба безпеки України повідомила про розкриття справи викрадення топменеджера газовидобувної компанії, яке сталося у 2012 році.

В СБУ не розкривають прізвища фігурантів. Водночас народний депутат від «Слуги Народу» Олег Семінський повідомив, що це його викрали 3 лютого 2012 року. Семінський тоді був головою правління «Нафтогазвидобування». За його словами, на нього із застосуванням вогнепальної зброї та насильства напали 12 людей, а потім понад 3 роки утримували в полоні.

У лютому правоохоронці у межах цієї справи повідомили про підозри 5 людям. 

За версією слідства, замовником був колишній бізнес-партнер потерпілого, народний депутат кількох скликань, який очолював Міністерство транспорту та зв’язку. Сам Семінський заявив, що нього є «безліч підстав стверджувати про те, що замовником викрадення був Микола Рудьковський».

Що ми пам’ятаємо про Рудьковського?

Микола Рудьковський був народним депутатом України 4-го, 5-го та 6-го скликань, а у 2006-2007 роках очолював Міністерство транспорту та зв’язку за президентства Ющенка.

Крім того, у 2018 році Рудьковського затримали в Москві, а в грудні 2019 року в Росії його засудили до двох років колонії загального режиму за напад на російське посольство.

Добавить комментарий