Одеса стала третім містом в Україні, де відкрили центр вакцинації. Кому робитимуть щеплення?

ІНШЕ…

Про це йдеться на сайті Одеської облдержадміністрації.

Новий центр вакцинації розпочав свою роботу 30 травня на стадіоні Національного університету «Одеська юридична академія». Він працюватиме з 9:00 до 17:00.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої, очікувана кількість щеплень за один день у цьому центрі становить 250-300 людей.

Вакцинуватимуть препаратом Coronavac. Щеплення отримуватимуть люди віком від 60 років, які попередньо зареєструвалися в листі очікування на порталі або в додатку «Дія». 

Всі вони попередньо отримають дзвінок із пункту щеплення та будуть запрошені на вакцинацію у конкретний час.

З 29 травня центри вакцинації населення запрацювали на львівському стадіоні «Арена Львів» та київському Міжнародному виставковому центрі.

Наразі в Україні триває лише третій етап вакцинації, тому щеплення мають отримати пріоритетні групи. Однак наша журналістка з’ясувала, що у Києві поки що вакцинують людей поза чергою. Як так сталося, читайте у нашому матеріалі.

Вакцинація в Україні триває з 24 лютого. За цей час зробили 1 141 413 щеплення. Першу з двох доз отримали 1 015 976 людей, а завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози, 125 437 людей.

Вакцинують чотирма препаратами:  — та сама вакцина Oxford/AstraZeneca, яку виготовляють в Індії, , яку виготовляють у Південній Кореї,  та .

За Національним планом вакцинації проти коронавірусу, у травні в Україні мали б зробити щонайменше 5,6 млн щеплень. Для цього щодня потрібно вакцинувати приблизно 182 тисячі людей — але таких темпів у травні не досягли.

Добавить комментарий