Одного вечора, коли Оксана повернулася з роботи, вона не сперечалася зі своїм чоловіком, як робила це щовечора. Вона просто зібрала свої речі і пішла жити до іншого. Всі знайомі засуджували її, родичі взагалі перестали з нею розмовляти, ніхто не міг зрозуміти, чому вона залишила такого хорошого чоловіка

ІНШЕ…

Якось ввечері після роботи, повернувшись додому, Оксана не стала сперечатися зі своїм чоловіком, як вона це робила майже щодня останнім часом. А просто мовчки зібрала усі свої найнеобхідніші речі і пішла жити до іншого чоловіка. А сам Тарас ще довго чув у свою сторону:

– ну ось, довів її, ось і пішла вона від тебе, тепер і маєш, нікому не потрібний!

Та Тарас, не дивлячись ні на що, все одно не може ніяк зрозуміти, що ж він поганого зробив для своєї дружини, чим міг так розгнівати її? Та, нічого, здавалося б. Взагалі нічого він і не вдіяв.

А що може поганого зробити чоловік, який протягом 3-ох років після останнього звільнення з роботи лише й те робить, що лише лежить на дивані, ніколи нікому не заважає, щовихідних дивиться футбол і риболовлю та їсть те, що приготує його дружина з тих продуктів, які сама принесе додому та заробить на них?

А, можливо, і є щось більше. Те, що примусило Оксану піти від свого чоловіка, зруйнувати, можна сказати, свій шлюб, адже вона знала, що дороги назад просто більше не буде.

Кожного дня, коли Оксана поверталася зі своєї роботи, то бачила одну й ту ж картину. На великому ліжку, зручно вмостившись, лежить її чоловік, навколо нього безліч брудних тарілок, чашок, кришок і різних пакетиків він видає одну й ту ж фразу:

– І що у нас сьогодні буде на вечерю, що ти купила, що приготуєш мені?

Ці слова щоразу ставали Оксані гірким клубком у горлі, але вона мовчала і спустивши голову, йшла на кухню прибирати та готувати їсти собі та чоловікові. Доки одного разу не зібрала речі й не пішла до колеги по роботі.

Всі їх знайомі говорили:

– Нерозумна, такого чоловіка втратила, кращого зараз не знайти ніколи. Він же такий приємний, ніколи й слова поганого нікому не скаже, косо й не подивиться, що ж її не вистачало ще в цьому житті, що до іншого пішла? Для чого було руйнувати свою сім’ю?

Чомусь люди за цією уявною та вигаданою ними картиною не бачили лише головного. Вона його всі ці роки кохала по-справжньому. А чи любив та цінував оксану її власний чоловік?

Галина пішла до іншого чоловіка, залишивши свого, не просто так. Вона це робила від нещастя!

Але й це не просто так. Спочатку жінка шукає виходи з ситуації, щоб бути щасливою зі своїм чоловіком. І тільки коли у неї не залишається варіантів, коли нічого не змінюється на краще в її житті, коли нічого не дає надії, вона наважується на такий важливий крок, як покинути свого чоловіка, з яким немає щастя та спокою в житті.

А чоловіки чомусь і не помічають як їхня жінка раптом змінюється, починає спілкуватися з іншим чоловіком, та й взагалі за диваном нічого не помічають, абсолютно ніяких змін в дружині, адже вона вже не цікава, давно немолода і нікуди вона не дінеться. А потім скаржаться, яка їхня жінка підла та недобра.

Знаєте, напевно, першим сигналом для чоловіків про те, що жінка хоче піти від вас стане її мовчання. Вона перестане сперечатися, скандалити, намагатися поговорити про те, що у неїна душі, що їй не подобається, вмовити чоловіка, щоб він змінювався, або шукав роботу, що вона втомилася одна нести все на своїх плечах. Їй стає вже байдуже до всього.

Вона рідко буде з вами розмовляти та постійно думатиме про щось своє, таке далеке та недосяжне.

Потрібно відноситися до жінок з особливою обережністю та турботою. Інакше ви можете й не помітити, як ваша жінка піде від вас та залишить на одинці з своїм диваном та горами брудних тарілок та шкарпеток.

Так і сталося з Оксаною, вона довго на все закривала очі, хоча це їй давалося непросто, мовчала, просила, а потім вже лише мовчала, чекала, коли ж чоловік почне змінюватися, дорожити нею, цінувати все те, що вона робить для нього. Але нічого не мінялося. І, незважаючи на осуд друзів та родичів, тепер жінка стала по-справжньому щасливою. А як там зараз її колишній чоловік, то самій Оксані вже давно байдуже до нього.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Добавить комментарий