Олена Вадимівна і раніше “пхалася” в нашу сім’ю, але тут вона саму себе перевершила. У свекрухи три сини, мій Володя, її самий менший. Сім’ю двох старших синів, вона вже зруйнувала, тепер взялась і за нашу. Ну хоче людина, щоб всі три до старості під її спідницею ходили. – Синок, мені здається, тебе твоя Люська обманює. Придивись до сина краще, бо я нічого схожого з нашою сім’єю не бачу

ІНШЕ…

Олена Вадимівна і раніше “пхалася” в нашу сім’ю, але тут вона саму себе перевершила. У свекрухи три сини, мій Володя, її самий менший. Сім’ю двох старших синів, вона вже зруйнувала, тепер взялась і за нашу. Ну хоче людина, щоб всі три до старості під її спідницею ходили. – Синок, мені здається, тебе твоя Люська обманює. Придивись до сина краще, бо я нічого схожого з нашою сім’єю не бачу.

Днями телефонувала подружка з сусіднього міста. Про неї я вже не раз писала історії. І ось у них нова “буча”. І як завжди головний герой цієї “бучі” – її свекруха.

Олена Вадимівна, звичайно, у неї, та ще штучка.

На цей раз вона переплюнула саму себе. Мабуть, на пенсії зовсім зайнятися нічим – нудно стало.

А може і серіалів передивилася або ток шоу по одному з наших каналів, де проводять ці принизливі тести ДНК на визначення батьківства.

Словом, в голову собі вклала, що онук не її, а точніше, що її син не його батько.

Вона завжди не особливо приємно відгукувалася про свою невістку, складала різні історії про неї. Вона могла спокійно сказати синові, що бачила невістку в компанії якогось чоловіка. Хоча, та, в свою чергу, перебувала в цей момент вдома.

Ось і зараз вирішила вона, що їм треба розлучатися. Спільного в них нічого немає, син підприємець, у якого офіційний дохід 14000 гривень на місяць. Тому аліменти будуть копійчані, якщо і будуть.

Олена Вадимівна вирішила налаштувати свого сина проти невістки. Сказала йому, що дитина зовсім на нього не схожа, та й у розвитку вона відстає, навіщо йому така потрібна.

Сказала, щоб він подавав на експертизу ДНК, так як дитина не його. Чоловік Люсі, звичайно, мамі своїй не повірив, але у дружини все-таки поцікавився.

У підсумку, суперечка, сльози і істерика у моєї подруги. Ну, ще б пак, власний чоловік запідозрив її в зраді.

Хоча, на її захист можу сказати, що чоловікові вона була вірна, і дитина його, і схожа на нього, як дві краплі води.

Зараз готуються до розлучення. Призначено експертизу ДНК. І тепер питання: Навіщо, навіщо Олена Вадимівна так зробила?! Невже вона так не хоче щастя для свого сина?

Але схоже, що їй зручніше, коли всі її сини поруч, без сім’ї і дітей. Зате вона ними може керувати.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий