Олена Зеленська пообіцяла ідеальне шкільне меню: смачніше бабусиної кухні

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Олена Зеленська пообіцяла ідеальне шкільне меню: смачніше бабусиної кухні

Олена Зеленська приготувала кілька регіональних форумів, щоб обговорити шкільне харчування

Президент України Володимир Зеленський дуже часто користується Інтернетом, зокрема, соціальними мережами, щоб ділитися з громадянами деякими своїми заслугами або важливими державними новинами.

Його дружина Олена теж займається особливо важливими державними справами. Нещодавно вона побувала на острові Хортиця, а також опинилася на відкритті крутої фотовиставки з сильними відображеними історіями.

А також Зеленська приїхала в Бучу (Київська область), щоб провести перший регіональний форум, пов’язаний з реалізацією змін у шкільному харчуванні. Цей захід дасть можливість пояснити єдине бачення закладеної реформи.

“У найближчі два місяці відбудеться ще 5 таких заходів, де представники громад зможуть поставити свої запитання та отримати на них відповіді. Коли я ініціювала реформу шкільного харчування, мені хотілося, щоб діти із задоволенням ходили в їдальню, а їхні батьки були впевнені, що шкільна їжа – корисна, смачна і здорова”, – зізналася Олена Зеленська.

І потім дружина президента додала, що впевнена в ефективній реалізації реформи завдяки подібним обговоренням.

“Від імені багатьох батьків прошу звернути увагу на харчування в дитячих садках!”, – пише один з користувачів в коментарях.

Шукайте деталі в групі
FacebookДжерело

Добавить комментарий