Опухло все обличчя! Маленький хлопчик постраждав від сонцезахuсного крему, мама не знаходить собі місця

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Опухло все обличчя!! Маленький хлопчик постраждав від сонцезахuсного крему, мама не знаходить собі місця

Трирічний Сонні Лоу переніс алергічну реакцію на відомий сонцезахисний крем, яким його намазала мати.

Тепер Вайолет Лоу з Сіднея вимагає, щоб бренди по догляду за шкірою вказали всі інгредієнти в своїх продуктах після того, як вони прийняли рішення тестувати сонцезахисні креми на наявність канцерогенних хімікатів.

“Це було жахливо. Куди б я не намазала, протягом 20 хвилин у нього з’являлася кропив’янка, і його обличчя опухало. Він був дуже засмучений через сильний свербіж, і в підсумку ми відправили його в лікарню на випадок, якщо це викличе анафілактичний шок», – розповіли батьки хлопчика.

Австралійське управління з лікарських товарів оголосило, що проведе тестування місцевих сонцезахисних кремів на наявність канцерогенних хімікатів після дослідження в США, яке виявило, що майже 80 брендів містять бензол.

Окреме дослідження, проведене в США в червні, показало, що інгредієнт антивікового крему, октокрилен, також міститься в сонцезахисних кремах і може розкладатися до відомого канцерогену, званого бензофеноном.

Хоча октокрилен був схваленим інгредієнтом у сонцезахисних продуктах з максимальною концентрацією 10%, його застосування викликає сумніви.

“Багато людей, здається, вважають, що фактор захисту від сонця-єдина важлива річ при виборі сонцезахисного крему, і не схильні турбуватися про те, з чого він зроблений», – кажуть австралійські експерти. На жаль, в Австралії більшість сонцезахисних інгредієнтів не вказані на етикетці продукту.

Шукайте деталі в групі
FacebookДжерело

Добавить комментарий