Особистий адвокат Трампа продає персональні відеопривітання за 375 доларів. Він вже виклав перші відео

ІНШЕ…

Про це пише Variety.

Наразі «фан-клуб» Джуліані на Cameo складається з 230 людей. Попри те, що Джуліані у багатьох людей асоціюється з Трампом, в описі на платформі про нього ㅡ жодного слова.

Зокрема, Джуліані згадує, що він є колишнім заступником Генерального прокурора США, мером Нью-Йорка 1994-2001 років та ведучим свого подкасту. У своєму першому відео, він анонсував, що готовий «ділитися історіями».

«Привіт, це Руді Джуліані, і я на Cameo. Якщо є речі, про які ви хотіли б обговорити; історія, яку ви б хотіли почути, або поділитися зі мною; або привітання, яке я можу створити для когось, яке б принесло щастя у їхній день, я був би радий зробити це. Це можна влаштувати. Ми можемо поговорити за допомогою магії Cameo. Дякую!», ㅡ йдеться у відео.

Наразі Джуліані вже встиг записати поздоровлення з днем народження, анонсувати футбольний матч, підтримати рибака-невдаху. Якщо спочатку відео від Джуліані коштувало 199 доларів (5 300 грн), то пізніше ціна піднялась до 375 доларів (10 000 грн). Втім, сам Джуліані отримає не всю суму. За правилами Cameo, автори відео отримують лише 75%, решту забирає платформа.

Джуліані у кризі

Наразі Рудольф Джуліані переживає не найкращі часи: апеляційний суд Нью-Йорка тимчасово позбавив його права займатися адвокатською діяльністю через його заяви про «фальсифікації» на виборах президента.

Дисциплінарний комітет колегії адвокатів Нью-Йорка просив суд призупинити дію ліцензії Джуліані, оскільки поширення ним заяв про нібито фальсифікації на президентських виборах у США, не підкріплених доказами, становлять порушення правил професійної етики.

Призупинення діятиме до завершення дисциплінарних слухань у справі Джуліані. Associated Press зазначає, що процес може тривати місяці.

Союзники Джуліані навіть створили фонд на його підтримку. Так хочуть зібрати Джуліані гроші на захист у численних позовах, де він фігурує. Відкриття фонду «Свободу Руді Джуліані» анонсував комісар відділу поліції Нью-Йорка Бернард Керик. За його словами, мета ініціативи — «допомога Джуліані в захисті проти свавільних позовів, перетвореного на знаряддя міністерства юстиції й адвокатської колегії Нью-Йорка».

Зараз Джуліані перебуває в центрі розслідування через його зв’язки з Україною. Ідеться про телефонну розмову 22 липня 2019 року. Тоді Джуліані поспілкувався з представниками Офісу президента (на той час радниками Володимира Зеленського) Андрієм Єрмаком та Ігорем Новіковим.

Особистий адвокат Дональда Трампа просив українську сторону розпочати перевірки щодо сина тодішнього кандидата у президенти США Джо Байдена. Водночас він не заявляв про надання такої послуги напряму, а лише натякав на неї.

У квітні 2021 року Федеральне бюро розслідувань обшукало помешкання Джуліані в цій справі.

Добавить комментарий