Останнього разу, коли мені зателефонувала невістка, то знову стала скаржитися мені на мого ж сина. Я ніколи не лізла в їх сім’ю, завжди їй мовчала, а цього разу сказала, що вона сама бачила за кого виходить заміж, і, якщо їй щось не подобається, то нехай розлучається. Надія мовчки вислухала мене і поклала телефон. А вже ввечері син прийшов до мене, він був сам

ІНШЕ…

Останнім часом моя невістка постійно скаржиться на мого сина.

Якось, не встигла я лише прокинутися, як вона мені з раннього ранку телефонує і каже, що мій син пішов на роботу навіть не снідавши і нічого з собою не взяв, йому не сподобався сніданок, який приготувала Надія.

Я її заспокоїла, що нічого поганого в тому немає, якщо йому щось не сподобалося, можливо він правий, можливо й було не смачно. А, якщо було смачно, а син носом крутить, то нехай встає рано вранці і сам собі готує сніданок і обід.

Потім вона мені подзвонила наступного разу і сказала, що мій син не прибирає за собою, носки завжди кидає в усіх кутках, а речі ніколи не кладе на місце і їй все доводиться прибирати за ним.

Того разу, я сказала Надії, щоб вона сама з ним про це поговорила, адже вони одна сім’я і мають між собою вирішувати, як краще їм бути.

А ось на днях мені знову подзвонила Надія. Цього разу вона скаржилася, що мій син навіть тарілку після себе не помиє, як поїсть, і, взагалі, нічого їй не допомагає у вихідні дні.

От чесно скажу, цього разу мені вже зовсім не сподобався тон дружини мого сина. Я з тих людей, які не хочуть лізти в сім’ю своїх дітей зі своїм ладом та ріними порадами. Але мовчати я вже не могла, адже розуміла, що ділі буде лише гірше.

Я сказала Надії, що мій син не такий вже поганий, як вона постійно описує його. Коли ми з ним жили він і речі свої складав і посуд після себе мив. Я пояснила, що я їй чоловіка не обирала і вона сама добре бачила за кого виходить заміж, адже вони знайомі давно і невістка й додому до нас приходила постійно. А вкінці додала, бо вже втомилася від цих постійних скарг, що якщо їй щось не подобається, то нехай розлучається з моїм сином, але скаржитися мені більше не потрібно. Створили сім’ю, то нехай самі тепер і вирішують свої проблеми разом.

Надія, мовчки вислухавши, поклала телефон. А ввечері до мене прийшов син на серйозну розмову. Він сказав мені, що я погана мати. Як я можу говорити його дружині, щоб вона розлучалася з ним, адже Надія сказала йому, що вона вже чекає дитину. Я наівіть не могла дібрати слів, щоб пояснити, що я тоді відчувала.

Тепер і син і невістка на мене ображаються. А що я зробила не так?

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Добавить комментарий