Ось тут всі на невісток жаліються, а я хочу попросити поради, як вплинути на дочку рідну. Справа в тому, що Алла витрачає на дитину запаморочливі космічні суми, а сама з чоловіком впроголодь сидить. Хай би вже вони з чоловіком в золоті купалися, але ж останній хрін без солі доїдають і постійно в боргах сидять. Зате у Максимка, якому рік, ви би бачили, що є! Мені в ящик поклали повідомлення на ім’я дочки з післяплатою в 12 тисяч гривень

ІНШЕ…

Ось тут всі на невісток жаліються, а я хочу попросити поради, як вплинути на дочку рідну. Справа в тому, що Алла витрачає на дитину запаморочливі суми, а сама з чоловіком впроголодь сидить.

Дочка моя Алла наче зовсім з розумом своїм посварилася – витрачає на дитину якісь космічні суми, купуючи речі, без яких цілком можна обійтися. Хай би вже вони з чоловіком в золоті купалися, але ж останній хрін без солі доїдають і постійно в боргах сидять!

У родині дочки дитина, хлопчик Максимко, з’явилася рік тому. Раніше назвати Аллу марнотратницею я не могла, як Кощій над златом вона не чахнула, звичайно, але і не розкидалася направо і наліво грошима. А ось коли народила, з нею щось сталося.

Хоча до народження малюка вже купили йому все необхідне відразу і на виріст, після народженя Максимка дочка почала скуповувати сорочечки-пелюшки-повзунки просто десятками. Я зі свахою виростила кожна по три дитини, і ми намагалися пояснити Аллі, що дитина в такому віці це все не зносить, а просто дуже швидко виросте з одягу. Тільки от толку від наших слів не було ніякісінького. Начебто скажеш їй, вона кивнула, на тиждень зупиниться, а потім знову за своє.

Коли стало можна купувати костюмчики, черевички і інший одяг, в дочку як нечистий вселився. На дітях магазини роблять бізнес, я завжди думала, що тільки мільйонери можуть витрачати на дитячий гардероб купу грошей, щоб потім ходити і перед такими ж випендрюватися. Але виявилося, що ні.

Дочка моя майже до самого весілля жила зі мною, напевно, тому адресу моєї квартири і залишилася в адресах доставки. Коли мені в ящик поклали повідомлення на ім’я дочки з післяплатою в 12 тисяч гривень, я навіть уявити не могла, що за такі гроші вона вирішила купити курточку однорічній дитині. У мене зимова дублянка стільки не коштує!

Подзвонила їй, не стрималася і насварила на неї. Це зовсім треба голови не мати, щоб такі гроші витрачати на шматок ганчірки, який через місяць тільки викинути, бо помаліє. Нерви мої здали, тому що буквально тиждень тому дочка слізно просила дати їй грошей, а то жити нема на що. Чоловік, мовляв, до ладу не заробляє, їсти вдома нічого.

Ще б пак! Тут скільки не зароби, грошей не вистачить! А чоловік її Роман теж хороший, потурає її капризам, дає гроші на всякі дурниці. Кажу, був би сенс якийсь, на користь би йшло дитині, але ж на ганчірки просто спускають гроші.

Вирішила я з Аллою серйозно поговорити, вже все занадто далеко зайшло. Але вона мене відбрила, заявивши, що у мене більше грошей не попросить, а як вони з чоловіком живуть, це не моя справа. Їхня дитина повинна отримувати все тільки найкраще з народження, щоб була правильна установка в житті – мати тільки най-най!

Добре, думаю, що батько, мій чоловік, не дожив до цього. Його б вдруге вхопило від таких міркувань дочки. Ми з ним, з усього видно, якісь не такі установки в голову Аллі вкладали, раз вона за ганчірками раптом так ганятися стала і намагається всім пил в очі пускати.

Пробувала я і з зятем розмовляти, щоб обмежив  дружину, поки вона зовсім не того. А він тільки сумно дивиться і каже, що намагався, але вона волає-плаче і загрожує розлученням. Кричить, що не дозволить ростити дитину в злиднях, дорікає чоловіка, що він мало заробляє.

Я порадила йому не піддаватися на провокації. Піде? А куди вона піде? До мене? Так я її не пущу, нічого себе так вести. Сама буде виживати? Ну так з її запитами вона не виживе просто сама з дитям. Їй нічого не залишиться, як з чоловіком налагоджувати взаємини.

Але якщо Роман не зможе поставити себе по-чоловічому і вплинути на Аллу, то не знаю, що й робити.

У куток ставити на кукурудзу її пізно, слів вона не розуміє. Гроші це ще половина проблеми – вона з таким підходом кого з дитини виростить? Егоїста-пристосуванця? Одна надія на зятя і здоровий глузд, який, дай Боже, до Алли повернеться з часом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий