Очільник МЗС Німеччини виступив за послаблення карантину для вакцинованих від COVID-19 громадян

ІНШЕ…

Про це він розповів газеті Bild am Sonntag.

«Людям, які щеплені від COVID-19, слід знову дозволити відвідувати ресторани та кінотеатри… Оскільки коли в ресторані чи кінотеатрі є лише щеплені люди, вони більше не можуть загрожувати одне одному», — вважає міністр.

Видання вказує, що глава МЗС Німеччини вкрай рідко висловлюється з внутрішньополітичної тематики. Він став першим членом уряду, який запропонував надити вакцинованим більше можливостей.

Водночас Хайко Маас уточнив, що «йдеться не про привілеї, а про здійснення основних прав щеплених людей».

Коронавірус у Німеччині

За даними на сайті Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса, загалом там виявили понад 2 мільйони випадків COVID-19. З них 46 674 людини померли від ускладнень. На початку епідемії Німеччина краще за інші європейські країни справлялася зі стримуванням поширення вірусу, але за останні місяці спостерігається зростання кількості нових випадків.

На час різдвяно-новорічних свят у Німеччині запроваджували жорсткі обмеження. Більшість магазинів, шкіл і дитячих садочків були закриті з 16 грудня по 10 січня.

Нещодавно в Німеччині зафіксували рекордну кількість померлих від ускладнень коронавірусу за добу. Внаслідок цього канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила про необхідність «дуже швидких дій» для стримування епідемії. 25 січня вона планує зустрітися з місцевими політиками, щоб обговорити жорсткіші обмеження, пише Reuters.

Інститут Роберта Коха повідомляє, що наразі жителі Німеччини не дуже обмежені в пересуванні. Наприклад, у грудні вони виходили на вулицю набагато частіше, ніж навесні 2020 року. Bild пише, що Меркель буде пропонувати закрити громадський транспорт та закликати роботодавців переводити співробітників на віддалену роботу, щоб зменшити кількість контактів.

Крім того, з 26 грудня в Німеччині розпочалася масова вакцинація проти коронавірусу. Наразі щеплення зробили лише приблизно 1% населення.

Добавить комментарий