Паралімпіада-2020: Україна завоювала восьме «золото», а плавчиня Мерешко стала дворазовою чемпіонкою Ігор

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Мерешко була єдиною українкою у фіналі змагань. Вона пропливла дистанцію за 1:40,59 хвилини та здобула «золото».

Друге та третє місце посіли плавчині з Великої Британії та Німеччини.

Для Єлизавети це вже третя нагорода на Паралімпіаді у Токіо. Вона стала паралімпійською чемпіонкою з плавання вільним стилем на 50 метрів та срібною призеркою у запливі на 200 метрів комплексним стилем.

Єдина дистанція, де спортсменка залишилась без медалей, це естафета 4х50. Українська команда тоді фінішувала четвертою.

Загалом українські спортсмени завоювали 8 золотих медалей у Токіо, з них 5 — лише за четвертий день змагань (28 серпня).

28 серпня «золото» здобули плавці: Євгеній Богодайко на 100 метрів брасом, Максим Крипак — на 100 метрів вільним стилем, Михайло Сербін — на 100 метрів на спині (Віктор Смирнов у цьому запливі зі «сріблом»), Денис Дубров — 200 метрів комплексним плаванням.