Пенсіонерів чекають нові доплати. Пощастить тим, хто старше 70 років

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В уряді України прийняли рішення про доплату пенсіонерам у розмірі 300 гривень.

Мінсоцполітики підготувало проект постанови Кабінету Міністрів про щомісячну компенсаційну виплату по 300 гривень пенсіонерам у віці від 70 до 75 років. Почати виплати планують з 1 жовтня 2022 року. Повідомляє hyser.ua

“Щомісячна компенсаційна виплата особам, які досягли віку 70 років після 1 жовтня 2022 р., встановлюється і виплачується з дати досягнення ними зазначеного віку”, – йдеться в документі.

Крім того такі виплати планують щороку індексувати. Таким чином вони будуть збільшуватися. Цього року також заплановано ще одне підвищення пенсійних виплат у грудні місяці. До цього було ще два підвищення пенсійних виплат. Все це було раніше закладено в державний бюджет України.

В уряді також не забувають і про соціальні виплати. Їх також регулярно переглядатимуть. Однак точних цифр поки ніхто не називає. Розмір виплат переглядається на кожній категорії населення по-різному.

Наприклад, не так давно указом уряду було прийнято рішення виплатити одноразову допомогу для багатодітних малозабезпечених сімей. Вона буде приурочена до 1 вересня, коли діти підуть в перший клас. Розмір виплат складе 2000 гривень на кожну дитину в сім’ї.

Гроші будуть автоматично зараховані на банківські картки таких сімей. Додаткові документи ніякі оформляти не потрібно. Також переглядаються ВИПЛАТИ для інвалідів та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.
В уряді України говорять про те, що в обов’язковому порядку підвищення і співів і соціальних виплат буде в наступному році.

Добавить комментарий