Поблизу Львова, посеред білого дня підстрелили собаку (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У четвер, 2 серпня в дендрологічному парку села Оброшине, що поблизу Львова, посеред білого дня підстрелили собаку. Про це повідомила у “Спільноті собачників Львова”  Вікторія Андрущак, яка саме гуляла парком, передає “Еспресо.Захід“.

“Я просто шокована. Ніколи не думала, що в нас, йдучи на прогулянку в парк, треба бути готовим до пострілів. Ми ж не в гарячій точці, – розповіла “Еспресо.Захід” Вікторія Андрущак. – Ми гуляли дендрологічним парком, що біля палацу єпископів, як раптом почули два постріли. Після цього побачили собаку. Він повільно йшов, а з морди текла кров. Собака до себе не підпускав. Я зателефонувала в ЛКП “Лев”, але там сказали, що Оброшине – це вже не Львів, то приїхати за нею не можуть. Тому я написала в Оброшинську групу та Спільноту собачників Львова, може, хтось впізнає собаку”.

Жінка розповіла у коментарі виданню, що це вже не перший випадок, коли в Оброшине стріляють у тварин.

“Цього разу поцілили у собаку, але ж так і людину можна  пристрелити! Зрештою, собака теж живе створіння!” – каже Вікторія.

На її допис відгукнулася Христина Смалюх, яка впізнала собаку. Це Білка, яка вже півтора року живе біля їхнього під’їзду.

“Це дуже спокійна і лагідна собака, хоч і велика Я навіть не впевнена, чи вона вміє гавкати. Десь півтора місяця тому її стерилізували. Я їй тиждень колола антибіотики. І вона це дозволяла, – каже Христина. – Ще вранці її та інших собак погодувала і поїхала на роботу.  Сиджу в обід в їдальні, відкриваю Facebook, дивлюся – Білка поранена.  Я була шокована! Сіла за кермо й поїхала по собаку. З подругою доньки ми знайшли її в парку за кривавими слідами. Взяли на капу й повезли до ветеринара. Лікар витяг одну кулю. Ще дві застрягли глибоко, треба робити рентген. Ветеринар каже, якщо вони потрапили у легеню, то їх неможливо буде витягти, бо собакам в Україні операції на легенях не проводять. Є ще четвертий отвір ближче до грудей. Лікар каже, що стріляли, швидше за все, з дробовика. Гарантії, що вона виживе, немає”, – розповіла жінка.

Наразі тварина прокинулася після анестезії і перебуває у ветклініці. Тим часом жінка шукає перетримку для собаки.

“Не можу забрати її додому, але ж і залишити її в під’їзді після операції не можна. Я дуже хочу, аби вона вижила. Це дуже віддана собака. Мені у голові не вкладається, чому хтось у неї стріляв”, – додала Христина Смалюк.

Ветеринарний лікар повідомив про собаку з вогнепальним пораненням у поліцію, тож тепер правоохоронці розслідуватимуть цей інцидент.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий