Поки ми спали! Зеленський зустрівся з наступником Меркель – важливі слова. “Пряма загроза для ЄС” – діяти спільно!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Німеччини президент України Володимир Зеленський провів зустріч з прем’єр-міністром федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія і главою Християнсько-демократичного Союзу Арміном Лашетом, якого називають можливим наступником Ангели Меркель на посаді канцлера Німеччини.

Про це повідомляє сайт президента України.

“Окрему увагу співрозмовники приділили питанню” Північного потоку-2 “. Президент України підкреслив, що його введення в експлуатацію становить пряму загрозу енергетичній безпеці країн ЄС”, – йдеться в повідомленні.

Зеленський сказав про важливість підтримки України наступним федеральним урядом Німеччини з питання відновлення суверенітету і територіальної цілісності, сприянню єдності Євросоюзу з питань європейської інтеграції та членства України в НАТО.

Також сторони обговорили подальший розвиток торговельно-економічного співробітництва та питання боротьби з пандемією COVID-19. Зеленський висловився за подальшу практичну підтримку з боку ЄС, зокрема Німеччини, в забезпеченні вакцинами населення України.

Зеленський також поінформував про безпеку на Донбасі, перш за все щодо концентрації російських військ і озброєння уздовж українського державного кордону.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Добавить комментарий