Помер улюблений режисер Квентіна Тарантіно

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Помер улюблений режисер Квентіна Тарантіно, легенда американського незалежного кіно Монте Хеллмана. Про це повідомляє Variety.

Кінематографіст помер у вівторок, 20 квітня, в Каліфорнії. Чоловік пішов з життя в медичному центрі, куди був доставлений після падіння у власному будинку. Йому був 91 рік.

Монте Джей Хіммельман (ім’я при народженні) з’явився на світ в 1932 році в Нью-Йорку. З раннього дитинства він захоплювався фотографією, кіно і театром — свою першу постановку він створив в десять років. Він вивчав театральне мистецтво в Стенфорді, де брав участь у виробництві радіоспектакля «Війна світів» за романом Герберта Уеллса. Потім Хеллман навчався на курсі кінематографії в Лос-Анджелесі.

Першою повнометражною картиною Хеллмана стало «Чудовисько з Проклятою печери» 1959 року. Серед його найбільш відомих робіт виділяються такі стрічки, як «Вогонь на поразку», «Втеча в нікуди», «Двополосний шосе», «Терор» і «Задні двері в пекло». Він також допоміг запустити кар’єру Квентіна Тарантіно, спродюсував його режисерський дебют «Скажені пси». Монте Хеллмана тричі ставав лауреатом Венеціанського кінофестивалю.

Добавить комментарий