Помер Філ Спектор — один із найвпливовіших музичних продюсерів. Останні 11 років життя він сидів за вбивство

ІНШЕ…

Інформацію про смерть Спектора підтвердило Управління виконання покарань та виправних робіт штату Каліфорнія, на території якого своє покарання й відбував чоловік. Він помер у лікарні за межами в’язниці; точну причину смерті поки не встановили.

Пік кар’єрки Філа Спектора припав на 1960-ті роки, коли він спродюсував 20 хітів, які входили до топ-40 музичних композицій. Серед іншого, Спектор співпрацював з такими відомими виконавцями, як Тіна Тернер і «The Beatles», зокрема спродюсував їхній останній альбом «Let It Be».

Продюсер розробив власну технологію аранжування під назвою «стіна звуку». Відповідно до неї, музиканти записували інструментальні партії не окремо, а грали їх в унісон, що дозволяло забезпечити об’ємність звуку. «Стіну звуку» запозичили собі такі відомі виконавці, як Beach Boys та Брюс Спрінґстін.

У 1980-90-х роках Спектор завершив музичну кар’єру через алкогольну й наркотичну залежність. А в лютому 2003 року в будинку продюсера знайшли мертвою 40-річну голівудську акторку Лану Кларксон — вона померла від пострілу пістолетом у рот.

Чоловік стверджував, що Кларксон «поцілувала зброю» — однак на суді чотири жінки заявили, що продюсер погрожував їм пістолетом і раніше. Захист Спектора стверджував, що Кларксон перебувала в депресії й скоїла самогубство.

Зрештою, у 2007 році суд присяжних визнав продюсера винним в убивстві акторки й засудив на строк від 19 років до довічного ув’язнення.

Добавить комментарий