Понад 90% країн Європи відмовились постачати Україні елементи для боєприпасів — експерт

ІНШЕ…

13.08.2021 97

На сьогодні близько 90% європейських країн категорично відмовляються постачати в Україну важливі елементи для створення боєприпасів.

boepripasy

Про це під час Міжнародного оборонного інвестиційного форуму розповів генеральний директор ТОВ «Корпорація «Таско» Валерій Павлюков, повідомляє Укрінформ.

«На сьогодні дуже актуальне питання щодо створення замкнутого циклу боєприпасів. Адже санкції наклали на Росію, а блокаду оголосили Україні. Так, наразі близько 90%, якщо не більше, країн Європи, і не тільки, категорично відмовились постачати нам елементи для створення боєприпасів», — розповів він.

За словами експерта, пов’язано це з процесами на політичному й економічному рівні, а тому розраховувати на те, що іноземні держави змінять своє відношення до України, не варто.

А відтак на сьогодні обов’язково потрібно ставити питання щодо створення власного повного циклу виробництва боєприпасів, а також сприяти розвитку цієї галузі в країні.

«В Україні можна створити виробництво повного циклу боєприпасів – це не проблема, але потрібно, щоб державні органи вирішували свої питання, не опираючись на «старий багаж», а розглядали їх в інтересах нашої країни», — додав Павлюков.

Оценка материала:

5.00 / 1

Понад 90% країн Європи відмовились постачати Україні елементи для боєприпасів — експерт 5.00 5 1

Бизнес / Рынки и компании
13.08.2021 97

Добавить комментарий