Постраждалі від сексуального насильства зможуть позиватися до Airbnb. Сервіс змінює умови користування

ІНШЕ…

Про це йдеться у заяві Airbnb.

З осені, коли нові правила набудуть чинності, компанія більше не вимагатиме розглядати справи про сексуальне насильство чи домагання виключно через внутрішній арбітраж. В Airbnb кажуть, що оновлюють умови користування відповідно до обіцянок у 2018 році відмовитися від арбітражу.

Згідно з заявою, з січня 2019 року сервіс не просив суд зобов’язати розглядати справи про насильство через внутрішній арбітраж. Також у компанії обіцяють, що до оновлення умов користування вони не наполягатимуть на арбітражному розгляді інцидентів, пов’язаних із сексуальним насильством.

«Ми вважаємо, що потерпілі повинні мати можливість подавати претензії на майданчику, який для них найкращий. Ми закликаємо колег у галузі подорожей та гостинності запровадити подібні правила», — йдеться у заяві.

В Airbnb запевняють, що випадки з сексуальним насильством нечасто трапляються в орендованому помешканні. Також кажуть, що з потерпілими працює спеціальна служба безпеки, яка «ставить добробут клієнтів на перше місце».

Повідомлення зміну умов користування з’явилося через два місця після публікації Bloomberg про те, як сервіс реагує на позови щодо сексуального насильства. Тоді розповідали, що Airbnb шукає шляхи, як убезпечити себе від розголосу неприємних історій.

Так, будь-яка людина, яка реєструється на Airbnb має підписати угоду, яка забороняє їй юридичні вимоги щодо заподіяння шкоди під час перебування в орендованому житлі та вимагає конфіденційного розгляду позовів, якщо такі трапляться.

За оцінками колишніх співробітників відділу безпеки, компанія щороку обробляє тисячі заяв про сексуальне насильство, зокрема і про зґвалтування. Однак у США журналісти знайшли лише одну справу про сексуальне насильство, у якій позиваються проти Airbnb.

Добавить комментарий