Почалось протистояння! Прямо під Банковою вони прориваються – всі на ногах, залучають правохоронців

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 серпня під Офісом президента в Києві, Національний корпус проводить акцію “Зупинимо капітуляцію” , вимагаючи відмовитися від формули Штайнмайєра і подачі води в Крим.        

Спочатку активісти партії зібралися на Майдані Незалежності, а потім прийшли під ОП, будівлю якого взяли під посилену охорону.

Відомо, що Нацкорпус вимагає відмовитися від імплементації формули Штайнмайєра в українське законодавство і відновлення подачі води в Крим.

Також партія звинувачує владу у репресіях проти “азовського руху”, вважаючи їх політичним переслідуванням.

“Порядок денний нового сезону розпочнеться з питання Донбасу і Криму: від України вимагають імплементації формули Штайнмайєра і подачі води в окупований Крим. Тим часом керівництво держави готує капітуляцію на фронті: військовим забороняють відповідати на обстріл ворога, позбавляють премій і навіть штрафують за недотримання “режиму тиші”, – йдеться в заяві.

Партія вимагає “публічно відмовитися від домовленостей, які зраджують національні інтереси нашої держави: від імплементації формули Штайнмайєра, тобто проведення виборів під дулами автоматів і легалізації влади бойовиків, і від будь-якої можливості подачі води в Крим, поки він не буде деокупований”.

За оцінками ЗМІ, в акції беруть участь кілька сотень людей, хоча самі організатори заявляють про дві тисячі.

Добавить комментарий