Просто в кабінеті! Вони прийшли до нього, чиновник погорів – шокуюча сума. Знайшов спільників: відповість

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

ДБР під час одержання неправомірної вигоди затримало першого заступника та радника директора Національного агентства з акредитації України.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань

Дослівно: “Оперативними працівниками ДБР встановлено, що керівною ланкою Національного агентства з акредитації України запроваджено корупційний механізм в сфері надання дозвільної документації.

В ході досудового розслідування задокументовано факт вимагання першим заступником директора Нацагентства неправомірної вигоди у сумі 2500 доларів США від представника комерційної структури в сфері транспортних перевезень.

Для одержання неправомірної вигоди керівник залучив у якості посередника радника директора Нацагенства”.

15 січня посадовців затримано під час видачі дозвільної документації та одержання неправомірної вигоди за неї.

​16 січня обом фігурантам слідчим ТУ ДБР у м. Києві повідомлено про підозру у вчиненні злочину з попередньою правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 368 ККУ та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Викриття протиправної діяльності здійснювалось за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Добавить комментарий