Просто зараз! Повторні вибори – гучний скандал, поліція вже там. Шокуючі порушення – просто у всіх на очах

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У неділю, 17 січня, повторні вибори міських голів проходять у Броварах, Борисполі та Новгороді-Сіверському. У Броварах на виборах мера і депутатів міської ради могла працювати сітка з продажу голосів виборців, повідомляє рух «Чесно». Ознаки порушення зафіксувала поліція.

«За словами одного зі спостерігачів, жінка залишалася тривалий час на дільниці (розташована на вулиці Гагаріна, 6), віталася і відмічала прізвища виборців на аркуші паперу, який мала з собою. Офіцер поліції зі слідчо-оперативної групи підтвердив нам цю інформацію», – розповів журналіст «Чесно» Сергій Огородник.

Правоохоронці вилучили список, а подію зареєстрували як правопорушення.

На цій і сусідній дільницях були зафіксовані й інші порушення: виборці фотографували власні бюлетені, на дільниці 232 урни не опломбовані пластиковими пломбами, а над столами для видачі бюлетенів висить банер «День міста Бровари 390 єднає» з ознаками прихованої агітації за чинного мера Ігоря Сапожка («Єдність Ігоря Сапожка»).


Голова комісії пояснила, що вони «випадково замкнули в сейфі пластикові пломби», видані територіальним виборчкомом, коли пломбували урни паперовими наліпками із печатками.

Відзначимо, у Броварах вибори визнали недійсними після позову двох кандидатів – представника “Голосу” Андрія Саука та самовисуванця Андрія Маслака, який нині балотується від “За майбутнє”. На бюлетенях були проставлені номери на корінці та на самому бюлетені, що давало можливість встановити, як із виборців хто проголосував.

Якщо жоден з кандидатів у мери на виборах 17 січня не набере більше 50% голосів, то буде другий тур виборів.

Нагадаємо, окрім Броварів повторне голосування сьогодні відбувається у Борисполі та Новгороді-Сіверському (Чернігівська область).

ДжерелоДобавить комментарий