Путівки надала держава: на Львівщині батьки з дитячого табору забирають дітей (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Львівській області Львівщині з дитячого табору батьки масово забирають дітей. Путівки на відпочинок їм дала держава – для оздоровлення, адже це дітвора з малозабезпечених та багатодітних родин. От тільки умови  виявились такими, що витримати їх змогли не всі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Мешканка Дніпра пані Олена проїхала 1000 кілометрів за 15 годин, щоб забрати двох своїх доньок із табору “Соколята”. Замість трьох тижнів діти витримали лише один.

Молодша донька, 12-річна Руслана одразу кидається в обійми мами. На третій день у таборі дівчинка занедужала. Каже, що боліла голова, нудило, лихоманило і був різкий біль в животі.

Попри такі гострі симптоми директор табору не поспішав викликати медиків швидкої допомоги. Він запевняв, що це не отруєння, а нервовий зрив — мовляв, дівчинка  посварилася з подругами і перехвилювалася.

Тільки після того, як мама по телефону наполягла на виклику швидкої, Руслану все таки госпіталізували. Як підтвердила лікар-педіатр Ольга Ворона, у малої пацієнтки були функціональні розлади шлунку.

Директор табору “Соколята” вважає, що нічого надзвичайного не сталося.

Добавить комментарий