Рейтинг «Слуги народу» через два роки знизився вдвічі

ІНШЕ…

16.08.2021 64

За даними опитувань» Рейтинг», КМІС і Центру Разумкова, партія» Слуга народу » може набрати від 20,2% до 27% підтримки, замість 43,2%, які вона взяла на виборах в 2019 році. З року в рік українці все менше сприймають дії правлячої команди крізь призму провини і «спадщини» її попередників.

zelenskiy1

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Перепади настрою. Кого українці хочуть бачити при владі».

Якщо відштовхуватися від історичних прикладів того, який рівень підтримки був у правлячих партій через два роки після виборів, то цифри «Слуги народу» досить високі, вважає директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко.

Керівник групи » Рейтинг «Олексій Антипович сказав виданню, якщо у БПП за два роки він опустився до 11%, то у» Слуги народу » він все ще вище 20%. Але відправна точка падіння у цих партій була різна.

Він вважає, що за фактом тенденція повторюється — рейтинг обох політсил за два роки при владі скоротився майже вдвічі.

«Очікування від Зеленського і його політсили були вкрай високими. Але величезні очікування тягнуть за собою величезне розчарування. Ось і вийшло, що зараз у них половина від того рейтингу, з яким вони прийшли до влади. Чи варто називати це катастрофою? Ймовірно ні. Будь-яка партія в світі, прийшовши до влади, починає втрачати рейтинг», — зазначив Антипович.

Оценка материала:

5.00 / 1

Рейтинг «Слуги народу» через два роки знизився вдвічі 5.00 5 1

Политика / Украина
16.08.2021 64

Добавить комментарий