Розкрадання 27 млн грн на реконструкції: заступника мера Миколаєва взяли під варту з можливістю застави у 3,5 млн грн

ІНШЕ…

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Водночас Коренєв може вийти під заставу у 3,5 мільйона гривень. Прокурори просили взяти чиновника під варту з можливістю застави у 22,7 мільйона гривень.

Якщо він внесе заставу, на нього покладуть низку обов’язків, а саме:

  • не відлучатися з місця проживання без дозволу;
  • повідомляти про зміну місця проживання;
  • утримуватися від спілкування з іншими людьми про обставини справи, зокрема з іншим підозрюваним — неофіційним помічником депутата Іваном Фіщенком;
  • здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Що передувало?

У 2019 році департамент Миколаївської міськради оголосив тендер на реконструкцію Соборної площі в місті. Як встановило слідство, заступник мера міста та перший заступник одного з департаментів міськради організували корупційну схему. Вони за попередньою змовою з шістьома директорами приватних компаній забезпечили перемогу в тендері одного заздалегідь визначеного ТОВ, яке й виконало роботи.

Роботи до того ж провели за завищеними цінами, встановила експертиза. Це завдало збитків громаді міста на 26,8 млн грн, зазначають у НАБУ.

Усім учасникам схеми інкримінують привласнення, розтрата майна або заволодіння ним через зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу). У разі доведення вини підозрюваним загрожує від 7 до 12 років ув’язнення з позбавлення права обіймати певні посади до 3 років та з конфіскацією майна.

Корнєва затримали на кордоні з Угорщиною 10 серпня. У НАБУ припустили, що він намагався покинути територію України. Сам він заперечує і каже, що від 7 серпня був у відпустці.

Добавить комментарий