«Росія буде перетинати чужі «червоні лінії»»: Кулеба відреагував на заяву Путіна

ІНШЕ…

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, як тлумачить слова президента РФ Володимира Путіна про перетин російських «червоних ліній».

Про це Кулеба розповів в інтерв’ю Reuters.

«Я сприймаю послання Путіна так: «Ми будемо перетинати ваші червоні лінії, але вам не дозволено перетинати наші, і ми будемо визначати, де наші червоні лінії»», — сказав міністр закордонних справ.

«Червонії лінії» й Путін

Під час послання до Федеральних зборів Росії Путін заявив, що РФ «швидко й жорстко» реагуватиме на «провокації, які загрожуватимуть безпеці», а їх організатори — пошкодують про це.

«Сподіваюсь, що нікому не спаде на думку перейти «червону лінію» щодо Росії. А де вона проходитиме, це ми будемо визначати в кожному конкретному випадку самі», — заявив тоді Путін.

Також він зазначив, що немає нової інформації, яка б вказувала, що «рішення про початок військової операції проти України ухвалили».

Кулеба вважає, що саме тому реакція Заходу дуже важлива для України, оскільки вона може перешкодити початку нової військової операції.

Крім того, міністр повідомив, що Україна не отримала відповіді від Росії на пропозицію глави України Володимира Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі. Речник Путіна раніше казав, що президент ще не встиг ознайомитися з пропозицією.

Добавить комментарий