Росія пригрозила країнам наслідками за участь у Кримській платформі. Називає це «посяганням на територіальну цілісність»

ІНШЕ…

Про це йдеться у повідомленні представниці МЗС Росії Марії Захарової.

Москва вважає, що Кримська платформа — це «чистої води популізм», метою якого є «збереження тематики тимчасового перебування Криму в складі України в інформаційному просторі».

«Будемо змушені розглядати участь окремих країн, міжнародних організацій і їхніх представників у Кримській платформі як посягання на територіальну цілісність РФ, що неминуче відповідним чином відіб’ється на наших відносинах», — йдеться у повідомленні.

Захарова повідомила, що Москва не прийме запрошення взяти участь у Кримській платформі, оскільки вважає, що вона «цинічної антиросійської спрямованості».

В МЗС РФ також заявили, що Кримську платформу нібито профінансувало Агентство США з міжнародного розвитку, а в її розробці взяли участь урядові експерти США, Великої Британії та Європейського Союзу.

Що таке Кримська платформа?

Це міжнародний майданчик з обговорення шляхів деокупації Криму. За задумом, платформа функціонуватиме на чотирьох рівнях: глав держав, міністрів закордонних справ, парламентів та експертних кіл.

У Росії ж, коментуючи Кримську платформу, заявляли, що вважають всі зусилля Києва щодо повернення Криму нелегітимними та сприймають їх як «загрозу агресії проти двох суб’єктів Російської Федерації».

До першого саміту долучилися 46 делегацій з різних країн та представники міжнародних організацій. Зокрема, вісім країн представлені на рівні президентів. Детальніше про Кримську платформу читайте тут.

Добавить комментарий