“Ручна статистика”! Відомий лікар жорстко випалив – Степанов не чекав, шокуюча правда. Побачили всі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні коронавірусом заразились згідно з офіційною статистикою вже більше мільйона осіб. Станом на ранок неділі, 17 січня, в Україні зафіксовано 5 990 нових випадків зараження. При цьому епідеміолог Сергій Кравченко стверджує, що насправді заражених коронавірусною хворобою в країні набагато більша.

Статистика захворюваності на коронавірус в Україні не є достовірною – вона значно відрізняється від реальної. Про це Кравченко заявив в ефірі телеканалу Obozrevatel TV.

“Насправді ми не маємо достовірних даних. Вся медична статистика формується в ручному режимі”, – заявив він.

За його словами, в Україні нам надають дані виключно за лабораторно підтвердженими випадками захворювання. Що стосується випадків хвороби COVID-19, підтверджених клінічно, то їх в десятки і сотні разів більше”, – підкреслив медик.

Кравченко зазначив, що в Україні не оцінюється головний показник епідемії – інтенсивність поширення хвороби.

“Є чотири основні показники. Основним є інтенсивність поширення хвороби, його у нас навіть ніхто не корелює. Всі інші показники є наслідком поширення хвороби, тобто зростання захворюваності, смертності та летальності”, – розповів епідеміолог.

Як пише телеграм-канал “Легитимный” з посиланням на власне джерело в Офісі президента:

Наше джерело з Офісу Президента повідомляє, що в ОП вже моделюють ситуацію і опрацьовують варіанти, які буде необхідно вводити в лютому, коли може підскочити статистика захворювання коронавірусом.

Джерело повідомляє, що є ймовірність, що тотальний локдаун можуть ввести через наростання протестних настроїв (навіть транспорт і метро закриють).

Джерело доповнює, що якщо в кулуарах домовляться і тарифний майдан не станеться, то в максимальному випадку введуть карантин вихідного дня або спрощений локдаун (це навіть при високій статистикою захворювання).


Вже навіть є головний меседж, який будуть використовувати для невведеного тотального локдауну: «за період січневого карантину нам вдалося наростити додаткові ліжко-місця, забезпечити лікарні киснем і всім необхідним, тому зараз ми можемо дозволити не вводити локдаун навіть при таких критичних цифрах».

Джерело зробило головний акцент, що можливий повторний локдаун також буде вводиться не за фактом, а з політичної необхідності.

Як пише телеграм-канал “PavlovskyNews”, вакцинація в Україні від Covid-19 почнеться в середині лютого

Про це на нараді з фракцією “Слуга народу” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, в країну прибуде 910 тис. Доз. Першими вакцину отримають медпрацівники, що працюють з коронавірусними пацієнтами. Люди похилого віку і їх лікарі, що знаходяться в спеціальних медзакладах і військові в зоні ООС.

Спершу будуть вакциновані 367 тис. Чоловік. Потім 2 млн. 540 тис. – це інші медичні працівники, педагоги, особи старше 60 років, які мають супутні захворювання.

Друга поставка вакцин очікується приблизно в кінці березня. Препарат в країну завезуть з міжнародного механізму Covax або від китайської компанії Sinovac. Це будуть тільки ті вакцини, які мають підтверджену ефективність понад 70% та зареєстровані в країнах з жорсткою регуляторною політикою.

ДжерелоДобавить комментарий