Справжня пастка! Зеленському доповіли, підступний план Путіна – “миру не буде”. Країна гуде: підриває позиції

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент РФ Володимир Путін вважає, що його зустріч з Володимиром Зеленським може зміцнити владу президента України, заявив російський опозиціонер, політолог і соціолог Ігор Ейдман.

Як підкреслив він у коментарі Радіо Свобода, Путіну потрібен максимально слабкий президент України, тому він намагатиметься всіляко дестабілізувати ситуацію в Україні.

“І демонструвати українцям, що Зеленський обіцяв мир, але миру з Росією не буде, поки Зеленський при владі, тим самим підриваючи його позиції”, – вважає російський політолог.

Він нагадав, що після єдиної особистої зустрічі президентів Зеленського і Путіна в рамках “нормандського” формату в Парижі, жодну з досягнутих тоді домовленостей Кремль повністю так і не виконав.

“Під приводом цього “нормандського формату” Путін намагався реалізувати свою стратегію фактично протягування на територію України двох цих анклавів, по суті, окупованих Росією, що, звичайно ж знищить українську державність, тому що країна, яка не контролює свої кордони – не може бути суверенною. Але в українського керівництва вистачило розуму не реалізовувати до кінця ці плани”, – додав Ейдман.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 20 травня розповів про те, що Київ і Москва вже ведуть переговори про організацію зустрічі з главою РФ Володимиром Путіним.

30 Червня Путін звинуватив Зеленського у тому, що він нібито здав Україну під зовнішнє управління заходу. За словами політика, через це немає сенсу вести переговори з українським президентом. Однак Путін не відмовляється від зустрічі з Зеленським.

Зеленський готовий до переговорів з Путіним, однак зустріч відбудеться тільки в тому випадку, якщо Москва буде налаштована на врегулювання конфлікту двох держав.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Добавить комментарий