Сутички на Банковій: поліція порушила кримінальне провадження

ІНШЕ…

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

«За фактом нанесення тілесних ушкоджень співробітникам поліції розпочато кримінальне провадження. Винні особи будуть притягнені до відповідальності, встановленої законом», — написав він.

Відповідно до ККУ, умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків карається до 5 в’язниці.

Зазначимо, у поліції про затриманих на акції наразі не повідомляли.

Монастирський також зазначив, що активістів були готові пропустити на територію ОП, але після поверхневої перевірки. Однак мітингувальники відмовилися проходити її і спробували прорвати кордон поліції.

«Будь-які насильницькі дії, як щодо інших учасників мирного зібрання, так і щодо правоохоронців, не залишаться безкарними!» — сказав міністр.

Що сталося?

Представники націоналістичних сил, зокрема «Нацкорпусу», 14 серпня проводять акцію протесту у Києві. Колона людей підійшла до Офісу президента, але її не пропустили правоохоронці. Розпочались сутички.

Нам у коментарі очільник Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що 7 поліцейських постраждали від газу (опіки очей), а один нацгвардієць отримав поріз руки.

Про те, чого вимагали націоналісти та чим усе закінчилося, читайте тут.

Добавить комментарий