Суцільне розчарування! Зеленський не чекав – він викрив його, сказав усю правду. Найбільший страх президента – країна в шоці!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Гордон розповів, кого боїться президент Володимир Зеленський на своєму посту: журналіст дуже розчарований роботою глави держави на своєму посту.

Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон розповів, кого боїться президент Володимир Зеленський, з яким він добре знайомий.

Про страх Зеленського, який не дає йому повністю реалізувати себе, свій потенціал і обіцянки на посаді глави держави, журналіст розповів в прямому ефірі на каналі “Україна 24” в програмі “Україна з Тиграном Мартиросяном”, де Гордон був запрошеним гостем.


Журналіст заявив, що Зеленський, з невідомих йому причин, боїться людей, які сильніші ніж він: боїться наближати їх і боїться призначати на керівні пости в країні.

Саме це не дає президенту сформувати сильну команду, яка могла б в перші півроку провести ключові реформи в країні і забезпечувати фундамент для швидкого економічного розвитку.

“З якихось причин Володимир Олександрович боїться людей сильніших за себе: боїться наближати їх і боїться призначати. ​​Внаслідок цього він бере на значне число постів людей які слабші і непрофесійні. А треба ототожнювати себе з сильними, підтягуватися до рівня сильних – так і ти станеш сильнішим. Коли ти береш людей слабших, на яких не можеш спертися, які заводять тебе в болото, в трясовину – ти стаєш слабкішим, ти втрачаєш все, що в тебе було “, – заявив Гордон.

ДжерелоДобавить комментарий