Сьогодні мій батько знайшов мою маленьку сестру, зачинену в сараї далеко за містом. Вона була викрадена близько п’яти місяців тому. Влада вже призупинили її пошуки, ми зовсім зневірилися і втратили надію. Ми навіть церемонію прощання провели. На цю церемонію прийшли всі родичі, крім батька

ІНШЕ…

Маленькі і зворушливі історії

1. Мій батько, щоб виплатити іпотеку, вирішив продати свію улюблену і єдину машину Camaro 1969, на яку він колись так довго збирав. За оголошенням прийшов заможний колекціонер. Він оглянув автомобіль і запитав у батька, чому він продає його. Той пояснив, що йому нема чим виплачувати борги. Колекціонер віддав гроші за машину, а потім сказав, що йому треба дещо взяти зі свого багажника, вийшов, сів за кермо і поїхав, залишивши Camaro батькові.

2. Коли я була маленька, моя мама весь час наспівувала одну й ту саму мелодію, коли укладала мене спати. Коли мені було вісімнадцять, а моя мама лежала у лікарні для безнадійних, ми помінялися ролями і цю пісню щовечора співала для неї я. Відтоді, як моя мама оселилася на небесах, минуло вже багато часу. і я майже забула цю пісню, а сьогодні мій наречений, дивлячись на мене, раптом почав її наспівувати. Я запитала у нього, звідки він знає цей мотив, і він відповів, що у дитинстві цю пісню йому співала його мама…

3. Сьогодні я бачила в супермаркеті молодого хлопця. У нього було дві подарункових карти і він купив на них кілька відео-ігор. Коли він уже збирався йти, касирка сказала йому, що у нього на карті залишилося ще 12 доларів. Тоді він повернувся в магазин, взяв букет за 10 доларів і розплатившись за нього карткою на касі, віддав касирці. Вона ще довго не могла стерти усмішку з обличчя навіть після того, як він вже пішов.

4. Сьогодні мій батько знайшов мою маленьку сестру, зачинену в сараї далеко за містом. Вона була викрадена близько п’яти місяців тому. Влада вже призупинили її пошуки, ми зовсім зневірилися і втратили надію. Ми навіть церемонію прощання провели. На цю церемонію прийшли всі родичі, крім батька. Він заприсягся, що буде шукати її до останнього. Моя сестра жива тільки тому, що мій батько в це вірив.

5. Ось уже 10 років будівлю нашої фірми прибирає один чоловік. Він пережив з нами всі злети і падіння. Сьогодні на його день народження кожен співробітник підніс йому маленький подарунок, а керівництво вручило премію в 25 000 і влаштувало вечірку в його честь.

6. Сьогодні я перечитував записку, яку я написав 2 вересня 1986 року за дві хвилини до того, як мені подзвонила моя подруга, щоб повідомити мені про те, що вона чекає дитинку. Тоді це була єдина причина, яка утримала мене від страшного кроку і залишила на цьму світі. Сьогодні вона моя дружина, ми щасливі в шлюбі вже багато років. Іноді я перечитую цю записку, як нагадування про те, що немає безвихідних ситуацій і я повинен бути вдячний долі за те, що вона дала мені другий шанс.

7. Сьогодні я їхала в метро у сумному настрії. Справи останнім часом йшли у мене не найкраще: я погладшала, у мене були проблеми на роботі, особисте життя теж не клеїлося. До мене підсіла і жінка і сказала мені: “Ти чудово виглядаєш і нехай нічого тебе не засмучує”. Мій настрій відразу ж покращився і погані думки пішли.

8. Сьогодні на пляжі я зустрів свого старого шкільного друга, з яким не бачився двадцять років. Ми розлучилися, тому що його батько був військовим і вони переїхали. Колись спеціально для однієї з вечірок ми з ним купили однакові майки. Я впізнав його здалеку, тому що він був одягнений в цю майку. І що найцікавіше, за дивним збігом обставин я теж надів її, хоча до цього дня не носив багато років!

9. Сьогодні моєму синові виповнилося 7 років. Я пізно його народила. Коли дізналася звістку, що при надії, я довго сумнівалася – чи зможу я виростити дитину. Сьогодні в парку під час святкування дня народження мій син дуже довго грав з маленькою дівчинкою, обличчя якої було в глибоких шрамах, а коли ми вже йшли додому, він сказав мені: “Мамо, вона така красива.” Я дуже рада, що сім років тому я зробила правильний вибір!

10. Сьогодні мій син обійняв мене і сказав: “Ти найкраща мама в світі!” Тоді я запитала його: “Чому ти так вирішив? Ти що, знаєш всіх мам в світі? “, А він відповів:” Ти для мене весь світ! “

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий