Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 серпня: як не збитися зі шляху і без зусиль залучити в життя потрібні зміни

ЦІКАВО

Овен

Аркан «Маг» символізує вміння використовувати даровані долею шанси, керувати своїм життям і уникати помилок. Порада карти – довіряти своїй інтуїції і не робити необачних кроків.

«Суд» в розкладі – карта, яка вказує на чудову нагоду розібратися зі складними справами. Від Овнів будуть потрібні чесність і старанність. Вдумлива робота дозволить без зусиль впоратися з непростими завданнями і отримати гідну нагороду.

По карті «Правосуддя» в кінці тижня Овни отримають результати своєї роботи. У разі, якщо були помилки, їх доведеться відпрацювати, а якщо поведінка була гідною, то і нагорода виявиться значною.

Телець

Аркан «Імператриця» починає тиждень, закликаючи Тельців не залишати розпочатої справи. Вона розвиватиметься, якщо скоригувати плани і не квапити час. Аркан також говорить про підтримку з боку близьких, які обов’язково допоможуть в скрутну хвилину.

По карті «Колісниця» Тельців чекає активна середина тижня, коли не можна буде зволікати. Уміння підлаштовуватися під обставини і приймати миттєві рішення дозволять швидко поставити крапку в поточних справах і зірвати куш.

Аркан «Місяць» несе в собі застереження. За цією карткою Тельцям важливо вірити здоровому глузду і відмовитися від потурання страхам або сумнівам. Впевненість в собі допоможе обійти пастки і перешкоди.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» вказує Близнюкам на можливість повернути своє чесне ім’я. За цією карткою здійсниться правосуддя, і якщо діяти чесно, то вороги будуть переможені, а недоброзичливці залишаться ні з чим.

Карта «Мир» закликає Близнюків зберігати рівновагу у всьому. Аркан обіцяє нові успіхи і досягнення довгоочікуваної мети, якщо направити енергію в мирне русло і не потурати миттєвим бажанням.

«Колесо фортуни» – карта, яка вказує на неминучі зміни. В кінці тижня події будуть розвиватися не за планом, і від Близнюків буде потрібно витримка. Уміння чекати допоможе вчасно вступити в гру і взяти управління в свої руки.

Рак

На початку тижня по карті «Імператор» від Раків буде потрібно не тільки старанність, але і вміння приймати мудрі рішення. Завдяки їм вдасться завоювати відмінну репутацію і просунутися по кар’єрі.

Аркан «Повішений» говорить про неможливість активних дій. За цією карткою Ракам належить усунути помилки або недоліки, таким чином розв’язавши собі руки для подальшої роботи.

По карті «Маг» Ракам необхідно бути винахідливими і сміливими. Доля в кінці тижня буде прихильною, а значить, потрібно сміливо йти до своєї мрії і обов’язково використовувати свої природні таланти.

Лев

«Імператор» в розкладі для Левів – карта успіху. З цього Аркану не важко досягти нових успіхів, якщо підходити до справ з усією відповідальністю і не відмовлятися від запропонованої роботи.

Аркан «Ієрофант» обіцяє Левам нові перспективи. За цією карткою важливо розставити пріоритети, щоб не упускати можливостей, а також грати за правилами. Така тактика вбереже від промахів і невдач.

По карті «Імператриця» Левів буде супроводжувати удача. Успіх не змусить себе чекати, якщо направити енергію в русло творення і не забувати про близьких. Взаємовиручка і підтримка допоможуть обійтися без неприємностей.

Діва

По карті «Зірка» Діви зможуть почати тиждень з повною впевненістю в тому, що вибрали вірний шлях. Досягти успіхів не складе труднощів, якщо не звертати і не поспішати при виконанні роботи.

Аркан «Суд» говорить про необхідність відстоювати свою думку, але діяти чесно. Діви зможуть звільнитися від впливу маніпуляторів і дати відсіч недоброзичливцям, а також заробити хорошу репутацію.

Аркан «Маг» вказує Дівам на можливість розвитку і лідерства. За цією картою робота в команді принесе успіх, якщо грамотно розподілити ролі і вміло керувати колективом для досягнення поставлених завдань.

Терези

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли сумніви можуть стати причиною промахів і поразок. Терезам на початку тижня належить попрацювати, щоб не опинитися в полоні домислів, страхів й ілюзій, що заважають розвитку.

По карті «Пустельник» у Терезів буде час на те, щоб поміркувати, скорегувати свої плани і почати шлях до нових успіхів. Аркан говорить про необхідність точно визначитися з цілями, щоб в подальшому не було причин для занепокоєння через невпевненість.

Карта «Помірність» завершує тиждень, вказуючи Терезам на успіх. З цього Аркану поспіх ні до чого – можна спокійно займатися наміченими справами і не поспішати, щоб виключити прикрі промахи.

Скорпіон

Аркан «Верховна жриця» закликає Скорпіонів довіряти своїй інтуїції і не поспішати з діями, якщо ситуація не чітка. На початку тижня обережність буде кращим супутником успіху.

Карта «Повішений» вказує на необхідність попрощатися зі старими планами, які заважають роботі і віднімають дорогоцінний час. Прийшла пора розставити пріоритети і слідувати шляхом розвитку.

Аркан «Смерть» символізує завершення шляху, коли Скорпіонам доведеться поставити крапку і відкрити нову сторінку. За цією картою проблем не виникне, якщо не намагатися воскресити віджиле минуле.

Стрілець

Аркан «Зірка» відкриває серпневий тиждень, вказуючи Стрільцям на вірність прийнятих раніше рішень. З цього Аркану проблем не передбачається, якщо не звертати з обраного шляху, нести відповідальність за слова і дії.

Карта «Сонце» віщує тріумф. Стрільці зможуть досягти успіхів, насолодитися перемогою і взяти паузу, щоб відновити сили і в повній мірі відчути момент щастя, коли мета досягнута.

Карта «Правосуддя» говорить про необхідність залишатися чесними і неупередженими. Така тактика вбереже не лише від промахів, але і залишить позаду конкурентів, а також не дасть пліткарям можливості підірвати авторитет.

Козеріг

Аркан «Диявол» закликає Козерогів до обачності. На початку тижня їм належить випробування на силу волі, пройти яке потрібно з честю, щоб не позбавляти себе щасливого життя і везіння.

По карті «Імператриця» Козероги зможуть видихнути і спокійно зайнятися справами. Карта обіцяє зростання і розвиток як у справах, так і в особистому житті, а значить, приділити увагу потрібно обом сферам.

В кінці тижня по карті «Верховна жриця» Козерогам необхідно прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе обійти пастки на шляху до щастя і без зусиль відкрити потрібні двері, що ведуть до щастя.

Водолій

Карта «Колесо фортуни» вказує на динамічний початок тижня, який Водоліям важливо провести в стані спокою. Події будуть розвиватися стрімко, проте діяти потрібно тільки після того, як ситуація проясниться.

Аркан «Колісниця» закликає Водоліїв до активної роботи. Події початку тижня вже прояснюються, а значить, можна вступати в боротьбу за своє благополуччя і не зволікати з прийняттям рішень.

По карті «Помірність» Водолії зможуть завершити розпочату справу, і для цього потрібна не поспіх, а вдумливість. Аркан закликає відмовитися від авантюр і не звертати з обраного шляху, щоб досягти бажаної мети.

Риби

По карті «Імператриця» Риб чекає спокійний початок тижня. Карта вказує на зародження нового, однак поспішати немає сенсу. Спокійна впевненість і копітка робота допоможуть досягти бажаного.

Аркан «Колісниця», навпаки, закликає Риб здригнутися і почати діяти активно. В середині тижня потрібно швидко приймати рішення і не сумніватися в собі, щоб зірвати куш і досягти мети.

Аркан «Пустельник» знову закликає Риб сповільнитися. За цією картою з’явиться час для роздумів і відновлення сил. Карта вказує на можливість виокремити головне, відмовившись від порожньої суєти.

Добавить комментарий