Тепер вона несе мені не тільки все своє, а і всієї своєї рідні, кумів-сватів-сестер-племінниць. І я маю це їм безкоштовно робити! А свої замовлення не встигаю. Заробляти стала менше, часу ні на що не вистачає. Як поставити свекруху на місце, щоб не зіпсувати відносини, але відстояти своє?

ІНШЕ…

Ми з чоловіком живемо у свекрухи. Я сирота, мене виростила бабуся. Вона живе у старенькій хаті в маленькому селі. А чоловік мій з трохи більшого села, яке ближче до обласного центру.

Познайомилися ми з Марком на весіллі моєї подруги. Потім почали зустрічатися, а згодом і одружилися. Ми мріємо переїхати у місто. Але поки у нас немає грошей на своє житло, а свекруха сама запросила нас жити до себе, адже вона вдова, сама мешкає у величенькому будинку.

Ми погодилися. Живемо вже чотири роки з Марією Володимирівною. У нас народився Остапчик. Недавно він пішов у дитсадок. Марк працює перевізником по Україні, а я почала заробляти шиттям. Я з дитинства цю справу люблю, бабуся навчила, а потім я училище закінчила, а тепер ще й різні курси онлайн.

Ми з Марком купили мені хорошу багатофункціональну машинку. Що я тільки не шию! І ремонтую, і перешиваю одяг, і сумки шию, і подушечки різні сувенірні і подарункові, штори… Справа пішла потихеньку.

Малий пішов у садок, мені легше стало. Свекруха мені з дитиною майже ніколи не допомагала, адже вона ще працює в сільраді і на півставки по догляду за одинокими старенькими. Та я і не просила її особливо, сама справлялася.

Я зраділа, що почала заробляти, продавати свої вироби через соцмережі. Домовилися з чоловіком, що спочатку зберемо гроші на відпочинок, бо жодного разу ніде ще не відпочивали, і допоможемо Марії Володимирівні з ремонтом у кухні, а потім почнемо активно відкладати на свою квартиру. А тут – халепа, звідки не чекали.

Почала свекруха якось поступово, а потім все більше нести мені не тільки все своє пошити-полагодити, а і речі всієї своєї рідні, кумів-сватів-сестер-племінниць. І я маю це їм безкоштовно все робити! А свої замовлення не встигаю. Заробляти стала менше, часу ні на що не вистачає. Поки їм пошию – за малим вже йти. А вона несе й несе:

– Оленко, сонечко, ось ще Віка тобі тут трохи передала. Полагодь, будь ласка! Бо не накупиш же нового на всіх!

Віка – це її племінниця, а в неї троє дітей… І такої рідні у неї – півсела.

Ну як поставити свекруху на місце, щоб не зіпсувати відносини, але відстояти своє?

Автор – Олена К.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий