Терміново! Батьки Софійки просять допомогти їм зібрати кошти на операцію для доньки

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Дитині потрібно встановити металеву конструкцію, яка триматиме її хребет.

Ідіопатичний S-подібний сколіоз IV ступеня з відхиленням 50 та 47 градусів не дає нормально розвиватись Софійці. Його вже можна виправити лише завдяки операції.

“Ще в зовсім тендітному віці – у три роки – Софійці вперше озвучили діагноз сколіоз. «Франківські лікарі діагноз озвучили, але зараз вже розумію, що запропоновані ними методи «лікування» нічого спільного з реальним лікуванням не мали. Робили все можливе. Навіть вправляли хребет», – розповідає мама дівчинки.

Але ситуація не покращувалась, дитина росла і вада лише посилювалась.

«Один з лікарів рекомендував корсет типу Шено. Ми зробили та почали носити, але думка наших лікарів різнилась і деякі категорично виступали проти корсета. Налякані їхніми коментарями, ми відмовились від його носіння», – додає мама дівчинки.

Два роки тому викривлення хребта почало помітно прогресувати, а з початком дозрівання – вада посилилась настільки, що почала становити загрозу для здоров’я дитини.

«Софійка на очах змінюється… Зараз сильні болі в ногах та хребті, через зміщення внутрішніх органів почались порушення в сечовидільній системі. З хати майже не виходить: до школи й назад. Замкнулась в собі та дуже комплексує через зовнішність», – розповідає жінка.

Батьки знову звернулись до лікарів і почули однозначну відповідь, що настільки сильне викривлення вже потрібно виправляти лише операцією із встановленням конструкції, яка буде тримати хребет в правильному положенні. Вартість такої операції буде перевищувати 200 тисяч гривень. Софійка росте в багатодітній сім’ї і у них немає можливості покрити витрати на оперативне втручання. Тому сподіваються, що небайдужі люди, бодай невеличкими сумами допоможуть їм зібрати необхідні кошти.

«Кожна гривня наблизить цю, колись радісну дитину, до мрії про рівну спинку та життя без болю», – каже мама дівчинки.

Добавить комментарий