Терміново! Операція допоможе Андрійку почати самостійно ходити: потрібні великі кошти

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Рахунок від американської клініки перевищує 55 тисяч доларів.

Андрійко народився одним із двійні на 27 тижні вагітності з вагою лише 920 гр. Легені малюка були ще не до кінця сформовані і не відкрились, тож малюк не дихав. І це дуже далося взнаки на його подальшу долю.

«Діагноз від народження: вроджена пневмонія, гіпоксія, пригнічення центральної нервової системи, анемія 3-го ступеня. Двічі йому вливали плазму. На апараті ШВЛ він пробув півтора місяці. Після довготривалої антибіотикотерапії та імунностимулюючих препаратів із реанімаційного відділення нас перевели у відділення недоношених на виходжування. Всього в лікарні ми пробули 2.5 місяці», – пригадує мама хлопчика Людмила.

Коли малюка виписали стало помітно, що він значно відстає у розвитку від сестрички, з якою він одночасно з’явився на світ.

«В 1 рік пролунав страшний діагноз – ДЦП, спастичний парапарез. Потім приєдналася збіжна косоокість і складний астигматизм. Життя поділилося на до і після. Відтоді ми весь час проводимо на реабілітаціях», – додає Людмила.

Завдяки цьому Андрійко вже ходить з ходунцями і пробує ходити із палицями. Розумово він збережений, гарно розмовляє і нічим не відрізняється від своїх одноліток. Проте сильна спастика не дає ходити.

«Наші лікарі кажуть, що Андрійко дуже перспективний хлопчик, що він розумний і гарно працює. Але у нього сильна спастика, з якою ми постійно боремося. Після реабілітацій настає покращення, але через тиждень сильний тонус знов сковує його ніжки. Коли весною ми були на реабілітації в Польщі, я дізналась від інших мам, що вони зробили операцію, після якої їхні дітки почали ходити, хоча до цього не могли. Я багато читала, збирала інформацію. Потім ми пройшли 2 етапи відбору і отримали лист від лікаря, в якому він повідомив, що Андрійко після операції буде ходити самостійно», – розповідає мама хлопчика.

Батьки вирішили, що не можуть втратити такого шансу і намагаються зібрати необхідну сума на селективну дорзальну ризотомію, але хочуть провести таке втручання у її автора. А відтак сума буде ще більшою.

«Ця операція на все життя позбавить його від спастики, а це означає, що він зможе вчитися правильно ходити. Його не будуть боліти ніжки, коли він буде рости. Після операції його кульшові суглоби перестануть деформуватися. На жаль, зараз у Андрійка вже є сколіоз 1-го ступеня (викривлення в двох місцях) і вальгусна деформація стоп і дисплазія кульшових суглобів. Якщо не зробити цю операцію зараз, то потім нас чекають безкінечні операції на кульшових, гомілкових і колінних суглобах. На сьогоднішній день я маю рахунки від клініки на 56 245 доларів. Всі приватні реабілітації ми оплачувати власним коштом і ніколи не відкривали збори», – розповідає жінка і сподівається, що добрі люди допоможуть їм зібрати достатні кошти для проведення операції.

Реквізити для допомоги

Приват Банк
5457 0822 2683 6414
5167 9856 6108 3444
Одержувач Журавська Людмила (мати)

Добавить комментарий