Томас Парті прокоментував гру Арсенала проти Вест Хема в рамках АПЛ

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Хавбек збірної Гани Томас Парті поділився своєю думкою щодо результату матчу 29-го туру англійської Прем’єр ліги, в якому Арсеналу протистояв Вест Хему.

«Думаю, з самого початку матчу ми могли добитися більшого. Ми були втраченими, а Вест Хем був налаштований дуже серйозно. Ми були недостатньо швидкими, і це сильно зашкодило команді. У другому таймі ми змогли переломити хід зустрічі. Ми дотримувалися свого плану і билися як одна команда.

Після трьох пропущених м’ячів в нас прокинулася спортивна злість. З цього моменту ми почали викладатися по повній. Думаю, Арсенал повинен винести урок з усіх помилок, допущених в цій зустрічі. Нам потрібно зрозуміти, чого нам не вистачає, щоб домінувати з перших хвилин. У чемпіонаті Англії важливо відразу брати ініціативу в свої руки, щоб бути на вершині », — наводить слова Парті прес-служба Арсеналу.

Нагадаємо, поєдинок Вест Хем — Арсенал завершився внічию 3: 3. «Молотобойці» вели в рахунку 3: 0 в першому таймі, проте гравцям Арсеналу вдалося зробити справжній камбек і вирвати в підсумку нічию.