Трансгендерні спортсмени зможуть брати участь у змаганнях із фігурного катання. Для них розробили правила

ІНШЕ…

Про це повідомляє Міжнародний союз ковзанярів (ISU).

У правилах трансгендерами позначають людей, чия гендерна ідентичність відрізняється від статі при народженні, незалежно від того, чи здійснювали вони будь-яку форму медичного втручання.

Чоловіки-трансгендери можуть брати участь у чоловічих змаганнях без додаткових обмежень. Вони лише мають надати документ про те, що їхня гендерна ідентичність чоловіча. Водночас під час трансгендерного переходу вони не можуть змагатися з жінками.

Жінки-трансгендери повинні надати довідку, що їхній рівень тестостерону нижчий за 5 наномолів на літр крові принаймні за 12 місяців до першого змагання. Такий рівень тестостерону має залишатися протягом усього часу участі у жіночих змаганнях.

Жінки-трансгендери у разі бажання не можуть повернутися до чоловічих змагань упродовж чотирьох років. Також якщо жінки трансгендери не дотримуватимуться вимоги про рівень тестостерону, їх можуть відсторонити від змагань на чотири роки.

Чоловікам і жінкам-трансгендерам ISU видасть сертифікат, який підтвердить право спортсмена брати участь у змаганнях.

Нагадаємо, на цьогорічних Олімпійських іграх у Токіо вперше в історії змагань виступала жінка-трансгендер. 43-річна Лорел Хаббард із Нової Зеландії брала участь у важкій атлетиці. Вона не змогла взяти вагу в жодній із трьох спроб і вибула зі змагань.

Тепер спортсменка розмірковує над завершенням кар’єри.

Добавить комментарий