Тримайся, Лію! Хвора на коронавірус Ахеджакова хотіла втекти з лікарні, бо не могла дивитися у палаті на нескінчену путінську телепропаганду

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Російська журналістка Олена Риковцева повідомила, що артистку Лію Ахеджакову виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з’являлася інформація про госпіталізацію жінки, але пізніше вона її спростувала. Як виявилося, Ахеджакова хотіла втекти з медзакладу. Про це Риковцева написала на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Стало відомо, що актрису виписали кілька днів тому, і вона поки відчуває слабкість. За словами журналістки, з лікарні знаменитість “рвалася на волю з люттю тигриці”.


“Ось Басику (Олегу Басилашвілі) вдалося ноги понести. Може по знайомству?! Мені теж треба влаштувати втечу!” – говорила Ахеджакова.

Крім того, Риковцева зазначила, що розмовляти з жінкою – це суцільний регіт.

“Я ж по життю не дивлюся телевізор. Я YouTube дивлюся. А тут в палаті тільки телевізор. Коли читати втомлюєшся, вмикаєш. І ось день і ніч насолоджуюся пропагандонами. Для мене повна несподіванка, який же це сміттєвий ящик. Мені вже сон приснився , що у мене у всіх судинах синтетичне сміття. І я його чищу, чищу”, – розповідала актриса.

Також знаменитість повідомила, що одного разу розмовляла по телефону з Ельдаром Рязановим і сказала йому: “Ельдаре Олександровичу, що ви несете?! Нас прослуховують”. На що той відповів: “Не хвилюйтеся! Всюди халтура”.Добавить комментарий