Тритомник “На щиті” ввійшов до номінації Всеукраїнського рейтингу “Книжка року”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Тритомник львівської журналістки Ірини Вовк про загиблих військових АТО «На щиті», а також її спільне з Дар’єю Бурою видання «Ізоляція» ввійшли до всеукраїнського рейтингу «Книжка року». Про це пише Tvoemisto.tv.

Тритомник представлений серед видань у номінації «Сучасні мемуари/публіцистика». На початку лютого стануть відомі результати.

«Свого часу тритомник отримав премію від Малого журі на Форумі видавців 2020 у Львові. І тепер, коли я побачила серед номінантів Олега Сенцова з його книгою «Хроніка одного голодування», військових, які писали книги про війну, – це дуже почесно для мене – ввійти в короткий список і бути серед них», – каже вона.

У 2020 році львівська журналістка Ірина Вовк написала тритомник «На щиті», що розповідає про загиблих українських воїнів, які обороняли країну у російсько-українській війні на Сході. Вона збирала ці історії протягом трьох років спілкуючись із рідними бійців – їхніми дружинами, батьками, сестрами і братами. Книгу видало видавництво «Фоліо».

Перша частина тритомника «На щиті» Ірини Вовк відтворює в оповідях Луганський аеропорт та Іловайську трагедію. Друга книга – про загиблих у «котлі» Цвітних Пісків, про розстріляну Луганщину під містом промовистого імені — Щастя, про донецький форпост – ДАП. Третя – оповіді про оборонців Дебальцевого, про непохитних вояків Світлодарської дуги, про героїв Авдіївки, Зайцевого й Мар’їнки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий