Тільки що! Разумков зробив це – просто в Раді. Вітренко в істериці – не підтримав. Рішення остаточне!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пояснив, чому відмовився віддати свій голос за призначення міністра освіти та науки Сергія Шкарлета і в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка

Про це він сказав у інтерв’ю виданню “Фокус”

Щодо кандидатури Шкарлета на посаду міністра освіти, Разумков зазначив, що при своєму рішенні орієнтувався на позицію профільного комітету.

“Тоді не тільки я утримався. Його кандидатуру не підтримав і профільний комітет Ради, а я досить часто орієнтуюся на позицію комітетів. Плюс було багато дискусій навколо цього питання. Тому я і утримався”, – пояснив спікер українського парламенту.


Разумков також пояснив, що виступив проти призначення Вітренка віце-прем’єр-міністром і міністром енергетики, зокрема через 4 млн доларів премії, яку Вітренко повинен отримати за виграну справу “Нафтогазу” проти “Газпрому”.

“Коли ти працюєш в бізнесі, то можеш заробляти скільки завгодно і скільки дозволено законом. Але якщо ти працюєш на державу, то, м’яко кажучи, не зовсім коректно з морально-етичної точки зору вимагати у держави ці кошти в умовах пандемії. Я зараз висловлюю свою позицію, і, думаю, Вітренко її зрозумів, хоча, можливо, і не згоден з нею. Але це моя позиція, і я буду її дотримуватися”, – наголосив спікер.

Разумков додав, що навряд чи змінить свою думку щодо Вітренка до повторного голосування за його призначення, яке відбудеться у січні.

За словами голови Верховної Ради, він не обговорював з президентом кандидатури Вітренка та Шкарлета.

ДжерелоДобавить комментарий