Укази підписані! Зеленський зробив це – термінові призначення. Кадрові перестановки шокують!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Володимир Зеленський змінив керівників управлінь Служби безпеки України (СБУ) у Львівській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

Відповідні укази були підписані 16 січня, повідомила пресслужба Офісу президента.

Так, Зеленський звільнив з посади начальника управління СБУ в Кіровоградській області Ігоря Осипчука і призначив його начальником УСБУ у Львівській області. Ще одним указом президент звільнив начальника УСБУ у Львівській області Юрія Гончарова.

Також Зеленський підписав укази про призначення Олександра Наконечного начальником УСБУ в Кіровоградській області, а Дмитра Неведрова – в Миколаївській області.

Крім того, Зеленський призначив начальником Департаменту захисту національної державності СБУ Олександра Куксу і звільнив з цієї посади Анатолія Дубліка.

У 2014 році полковник Олександр Кукса зазнав поранення в боях під Слов’янськом.

Нагадаємо, раніше Зеленський своїм указом призначив Сергія Левченка начальником Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України.

У тексті указу наголошується: “Призначити Левченка Сергія Михайловича начальником Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України”.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Добавить комментарий