Україна відновила правила в’їзду для іноземців: усе, що потрібно знати

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністерство охорони здоров’я України оновило вимоги до іноземних громадян, які мають намір найближчим часом відвідати Україну. Відтепер головними умовами стануть: негативний тест на коронавірусну інфекцію або сертифікат про проходження повного курсу вакцинації від COVID-19.

Україна відновила правила в'їзду для іноземців: усе, що потрібно знати
Як пояснили в Міністерстві охорони здоров’я, зміни в правила для в’їзду були внесені через пандемію коронавірусу і зростання кількості випадків зараження, як у всьому світі, так і в Україні, зокрема. Без виконання необхідних умов іноземців обіцяють не пускати в країну.

Нові вимоги до іноземців та осіб без громадянства в обов’язковому порядку передбачають поліс страхування на випадок захворювання коронавірусом, який зможе покрити витрати, пов’язані з лікуванням інфекції та обсервацією. У відомстві уточнили, що страховка повинна діяти на весь термін перебування в Україні.

Крім того, іноземні громадяни зобов’язані мати при собі негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус. Відповідний документ має бути виданий не більш ніж за 72 години до перетину кордону. Також на кордоні необхідно показати негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який був отриманий не більш ніж за 72 години до перетину кордону.

Іноземці повинні мати при собі:

документ, який свідчить про проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу препаратами, схваленими ВООЗ;

ковід-сертифікат, виданий країною, з якою Україна уклала договір про взаємне визнання подібних документів.

Крім того, перебуваючи на території України, особи, які в’їжджають, зобов’язані дотримуватися маскового режиму і соціальної дистанції.

В Україні коронавірусна інфекція Covid-19 уперше була зафіксована 3 березня 2020 року в Чернівцях. Вже 13 березня було зафіксовано першу смерть унаслідок коронавірусу. Станом на 13 серпня 2021 в Україні було зафіксовано 2 263 864 випадки зараження, летальних випадків – 53 217.

Шукайте деталі в групі
FacebookДжерело

Добавить комментарий