Україна – четверта у жіночій естафеті з біатлону

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У німецькому Оберхофі в рамках першого етапу Кубка IBU пройшла естафетна гонка серед жінок, де українки посіли четверте місце.

Україна - четверта у жіночій естафеті з біатлону - українська команда, Національна збірна України, Кубок світу - 124840

Збірну України представили Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Катерина Бех та Анна Кривонос. Про це повідомляє biathlon.com.ua

Переможцем жіночої естафети стала збірна Росії у складі Валерії Васнецова, Анастасії Гореевой, Анастасії Шевченко і Тетяни Акімової. Друге місце зайняла команда Швеції, поступившись росіянкам 37 секунд, а трійку кращих замкнули німкені з відставанням в 1 хвилину і 9 секунд.

Україна - четверта у жіночій естафеті з біатлону - українська команда, Національна збірна України, Кубок світу - 124842

Четверте місце в гонці взяла збірна України. Від подіуму команду відокремило 18 секунд, хоча українки не поцілили на один раз менше, аніж німкені. Крім цього, вони уникли штрафних кіл і використовували 5 додаткових патронів.

Нагадаємо, “Погляд” писав, що 18-річна українська тенісистка Марта Костюк наразі займає у рейтингу WTA (Жіночої тенісної асоціації) 99-ту сходинку.

Як повідомляв раніше “Погляд”, для спортсменів Київщини 2020-й став врожайним на медалі. Протягом минулого року спортсмени здобули 1290 медалей на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, з яких 501 золота, 392 срібних, 397 бронзових.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: biathlon.com.ua

Добавить комментарий