Українські виші можуть самостійно видавати дипломи з відзнакою: МОН

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністерство юстиції України проводить правову експертизу наказу МОН щодо форми документів про вищу освіту та наукові ступені.

Українські виші можуть самостійно видавати дипломи з відзнакою: МОН - Освіта, МОН України, диплом - DYPLOM
Фото з сайту Освіта.ua

Міністерство освіти і науки України опублікувало пояснення щодо відміни червоних дипломів, які не зазначені у наказі МОН, яким затверджені нові форми диплома молодшого бакалавра, бакалавра та магістра. Ця новина викликала бурхливе обговорення у соцмережах

МОН у своєму повідомленні роз’яснює, що виші мають широку академічну автономію та можуть вносити до додатка диплома європейського зразка відомості про відмінні навчальні досягнення випускника за рішенням вчених рад. Також виші самостійно визначають вимоги до присудження відзнаки.

«Станом на 15 січня 2021 року Міністерство юстиції України проводить правову експертизу наказу МОН. Після опрацювання наказу Мін’юстом документ може бути скориговано. Зареєстрований у Мін’юсті наказ буде опубліковано в установленому законодавством порядку на офіційному сайті  МОН», – йдеться у повідомленні. 

Після опрацювання наказу Мін’юстом документ може бути
скориговано.

«Погляд» розповів, які пам’ятні дати та ювілеї відзначатимемо у 2021 році.

Також  «Погляд» інформував, що  МЗС запустило сайт про сучасну Україну для іноземних аудиторій.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий