Україну накриє хвиля різкого похолодання: в яких областях температура опуститься до +15 градусів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Стало відомо, в яких областях температура опуститься до 15 градусів тепла

В Україні останнім часом температура повітря утримується в районі 25-30 градусів тепла. Однак вже зовсім скоро в деяких регіонах стовпчики термометрів опустяться. Такі дані з’явилися на порталі ventusky.com.

Згідно з даними з інтерактивної синоптичної карти, похолодання в нашій країні очікується вже з 17 по 19 серпня. Так, вже в прийдешній вівторок в західних регіонах країни стовпчики термометрів опустяться до 16-21 градуса вище нуля. При тому, що сьогодні, 15 серпня, в цих регіонах до 30 градусів тепла.

18 серпня температура знову впаде: місцями в Україні очікується від 15 до 17 градусів з позначкою плюс. Тільки в четвер, 19 серпня, температура почне поступово підійматися. При цьому варто відзначити, що якщо почнеться похолодання з західних регіонів, то вже 18 серпня відчують зниження температури і жителі областей східні: сюди ж відносяться Житомирська, Чернігівська, Вінницька області, а також столиця Київ.

Варто зазначити, що сьогодні, 15 серпня, згідно з даними Укргідрометцентру в Україні переважно суха і тепла погода. Дощі прогнозують тільки в Луганській і Донецькій областях, а також у Криму. На всій решті території – без опадів, а денна температура в більшості регіонів – від 27 до 31 градуса тепла.

У Києві ж теж опадів сьогодні не очікується. Там денна температура від 29 до 31 градуса тепла. Вітер зі швидкістю від 3 до 8 метрів в секунду. Так що жителі країни ще можуть насолодитися сонячною погодою до похолодання

Добавить комментарий